Jak sprawić, aby iTunes ponownie zapamiętał aplikację, o którą ostatnio prosiłem, aby ją zapomniała?


1

Na karcie głównej iTunes (na komputerze Mac) znajduje się sekcja zwana „szybkim linkiem”, w której można wyświetlić wszystkie zakupione aplikacje. Jest po prawej stronie i zawiera hiperłącze o nazwie „zakupiony”.

Tutaj możesz wyświetlić wszystkie aplikacje pobrane na urządzenie.

Po najechaniu kursorem na dowolną ikonę aplikacji w lewym górnym rogu ikony aplikacji pojawi się małe „x”. Jeśli klikniesz „x”, iTunes zapomni, że kupiłeś tę aplikację i nie będzie już pobierać jej z iCloud. Gdy będziesz szukać aplikacji w sklepie z aplikacjami, nie będzie już chmury, będzie tylko pole z napisem „za darmo”.

Cóż, w ciągu ostatniego tygodnia każda aplikacja, o którą poprosiłeś iTunes, aby zapomniała, pozostawi cię w tej niekończącej się pętli okna dialogowego z napisem „ten produkt jest bezpłatny w sklepie. Ten element zostanie dodany do Twoich zakupów, i będą dostępne, nawet jeśli zmieni się Twój status udostępniania rodziny ”. Daje możliwość „anulowania” lub „pobrania”.

Mogę kliknąć przycisk pobierania, zanim wprowadzę hasło dla mojego identyfikatora aplikacji lub później. Nie ma znaczenia, ponieważ spowoduje to umieszczenie mnie w niekończącej się pętli tego okna dialogowego (nigdy nie kończącej się, jeśli chcesz pobrać).

Nie mogę znaleźć na to odpowiedzi. Widziałem to już raz, ale żadna z odpowiedzi nie pomogła.

To okno dialogowe nie wyskakuje w przypadku żadnych nowych aplikacji, które posiadam, ani żadnych wcześniejszych aplikacji, które nadal znałem w iCloud. Wyskakuje tylko w przypadku każdej aplikacji, o którą wcześniej prosiłem, aby zapomniała iCloud.

Myślę, że mogę obejść ten problem, jeśli mogę ponownie zapamiętać aplikację przez iTunes, ale nie wiem, jak to zrobić.


To wyskakujące okienko zostało zgłoszone w wielu pytaniach w tym tygodniu. We wszystkich przypadkach było to związane z przeciążeniem App Store dzięki wersji iPhone 6. Zobacz: apple.stackexchange.com/questions/145106/...
Ian C.

Przeczytałem to. Nie daje mi problemu, gdy pobieram aplikacje inne niż te, które wymieniłem. Nadal chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób, aby iTunes ponownie zapamiętał zainstalowane aplikacje. Czy istnieje odpowiedź na to pytanie?
Joseph Bouchard

Podstawowe pytanie, które zadajesz, jest doskonałe i nie sądzę, by zostało zadane wcześniej. Wspomniałem o innych pytaniach i odpowiedziach, ponieważ mogą one być styczne do tego, co chcesz osiągnąć.
Ian C.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.