Widząc wszystkie ikony na pasku menu


18

Obecnie na pasku stanu mam następujące ikony. Mam jednak uruchomione inne aplikacje, w szczególności OneDrive, które moim zdaniem powinny wyświetlać ikonę.

            wprowadź opis zdjęcia tutaj

Czy pasek stanu wyświetla domyślnie wszystkie ikony (uruchomionych aplikacji, które wybrałyby taką)? Jeśli nie, to czy jest jakiś sposób, aby zmusić go do wyświetlenia wszystkich ikon lub wybrać, które mają być wyświetlane?

Próbowałem ponownie uruchomić OneDrive i jestem pewien, że kiedyś tak było. Widzę, że działa na moim monitorze aktywności, ale ikona nie jest już wyświetlana (nawet po ponownym uruchomieniu komputera)


2
Gdzie pójdzie ikona, wydaje się, że nie ma miejsca - myślę, że menu aplikacji są zrobione najpierw, a następnie wypełnij z prawej strony - będziesz musiał używać aplikacji z mniejszą
ilością

Szukam również rozwiązania tego (13 "MBP). Pewna aplikacja / sposób na zmniejszenie rozmiaru czcionki elementu paska menu lub ich odstępów prawdopodobnie byłby idealny ...
LyK

Odpowiedzi:


11

AccessMenuBar rozwiązuje ten problem.


1
Wow, szkoda że nie zainstalowałem tego lata temu. Efekty dźwiękowe i wideo są nieco denerwujące, ale na szczęście można je wyłączyć.
Ansjovis86,

potrzebuję tej aplikacji!
Xin Meng

12
  • Finder ma stosunkowo krótkie menu aplikacji, więc aktywacja Findera to szybki sposób na wyświetlenie większej liczby ikon paska menu. (A wbudowana aplikacja Mapy ma jeszcze krótsze menu aplikacji).
  • Barman zwija elementy paska menu do podmenu, co pozwoli Ci zobaczyć więcej z nich (bez ukrywania się przez menu aplikacji).


10

Menu aplikacji mają pierwszeństwo przed elementami paska menu. W tym przypadku, bez względu na to, jaka jest twoja aplikacja na pierwszym planie, jej opcje menu są zbyt długie, co powoduje, że Window i Help ukrywają elementy paska menu, które w innym przypadku zajmowałyby to miejsce. Aby zobaczyć więcej elementów paska menu, użyj aplikacji z krótszą listą menu lub zwiększ rozdzielczość ekranu.


Dzięki. To dość niefortunne. Używam orientacji pionowej na ekranie, która ma 1900 x 1200rozdzielczość ( 1200 x 1900w pionie). Nie mogę tego zmienić. Miałem nadzieję, że będę w stanie zrobić pasek stanu w wielu wierszach lub że będzie co najmniej jakiś sposób przewijania ich, ale uważam, że nie jest to obecnie możliwe?
Amelio Vazquez-Reina,

2
@ użytkownik Używam i polecam barmana do zarządzania elementami paska menu. Możesz także usunąć elementy paska menu systemowego, aby zwolnić miejsce; na przykład jeśli często nie zmieniasz języka lub nie korzystasz z Wehikułu Czasu, możesz przeciągnąć elementy z paska, aby je usunąć, pozostawiając więcej miejsca na elementy innych aplikacji.
grg

3

Jak wyjaśnili inni, przestrzeń menu jest ograniczona.

Ale możesz nie potrzebować kilku tych, które tam masz, aby spróbować je usunąć, aby zobaczyć, czy to da ci pokój.

ExpressCard , Timemachine , Bluetooth , klawiatura .

Ponieważ są to Dodatki do menu, możesz przytrzymać cmd klawisz, kliknąć każdy element menu i przeciągnąć go poza pasek menu, a następnie zwolnić, aby zaciągnąć się.

Lub skorzystaj z preferencji pozycji, aby zrobić to samo. (Nie jestem pewien, czy karta ExpressCard ma taką opcję)

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.