Jaki jest najlepszy sposób na połączenie konferencyjne / transmisję wideo z iPhone'a?


3

Oto scenariusz: jest ślub i kilku przyjaciół nie może tego zrobić, ponieważ jesteśmy w różnych krajach. Jeden przyjaciel chce transmitować ślub na żywo za pomocą swojego iPhone'a, ale nie znaleźliśmy niczego, co pozwala nam na połączenie konferencyjne (połączenia konferencyjne Facetime i Skype wydają się nie być obsługiwane na urządzeniach z iOS, ale nie jestem pewien).

Jest nas pięciu, którzy chcą być podłączeni jednocześnie, być może najlepszą opcją jest „nadawanie” połączenia do usługi takiej jak justin.tv?


fajne, kreatywne pytanie, +1!
studiohack

Odpowiedzi:


3

Do transmisji wideo możesz użyć Qik . Pozwoli to na interakcję na żywo podczas transmisji przez czat. Oto aplikacja na iOS .


Qik to najlepsza aplikacja, z jaką się spotkałem do transmisji wideo na żywo.
Ibrahim Azhar Armar

+1 za qik, pierwszy i nadal najlepszy do nadawania wideo ... Ale nie będzie z nim czatu głosowego. Może i tylko może możemy jednocześnie wykonywać wiele zadań na telefonie, skype lub czymś innym, jeśli mamy szczęście i jest wystarczająca ilość 3G.
cregox

Być może proszę o zbyt wiele. Próbowałem Qik, ale ciągle było zimno - przez połączenie Wi-Fi. W końcu będziemy asynchronizować, przesyłać zdjęcia i filmy na Facebook. Mimo to jest to najlepsze rozwiązanie tego problemu.
methodofaction

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.