Jak zapobiec dwukrotnemu powiadamianiu iPhone'a o nadejściu wiadomości tekstowej?


18

Jak zapobiec dwukrotnemu emitowaniu sygnału dźwiękowego przez telefon iPhone 5 po otrzymaniu wiadomości tekstowej?

Dwukrotnie emituje sygnał dźwiękowy, gdy pojawia się nowa wiadomość. Chcę tylko jedno powiadomienie. Jak mam tylko jedno powiadomienie zamiast dwóch? Odtwarza dźwięk powiadomienia, czeka około 2 minut, a następnie odtwarza go ponownie, jeśli telefon nie zostanie dotknięty. Jak wyłączyć podwójne dźwięki powiadomień?

Odpowiedzi:


37

Aplikacja Ustawienia -> Powiadomienia -> Wiadomości -> Powtórz alarmy

zmień to na „nigdy”. :-)

Daj mi znać, czy to pomogło ...


3
Wow, myślałem, że to bardzo irytujący błąd. Ale w rzeczywistości jest to funkcja. Kto by pomyślał, że są ludzie, którzy chcą być wielokrotnie powiadamiani o otrzymaniu SMS-a. Pfff.
Nikita G.

1
LOL, istnieje również opcja „powtórz 10 razy”. Zgadzam się, że ta funkcja jest super denerwująca i dziękuję wam za pokazanie, jak ją zatrzymać. Jednak uczciwie wobec Apple widzę, jak niektórzy ludzie, którzy mają obsesję na punkcie odpowiadania na wiadomości od razu, uznaliby to za pomocne, gdyby nie przegapili pierwszego alertu. Osobiście jednak ustawiłbym „nigdy” jako domyślny.
Steve-O,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.