Nieprawidłowy układ klawiatury komputera Mac podczas korzystania z systemu Windows 7 i VMWare Fusion


1

Mam Macbook Air (koniec 2010 r.) I korzystam z systemu Windows 7 Home Premium za pośrednictwem VMWare Fusion. Działa świetnie, z tym wyjątkiem, że muszę nacisnąć klawisz oznaczony jako „@” (tj. Shift 2), aby uzyskać znak cudzysłowu ”i odwrotnie - naciśnij klawisz cudzysłowu, aby uzyskać znak @.

Jak skonfigurować system Windows, aby wiedział, że korzystam z klawiatury komputera Mac? Wykrywa klawiaturę obecnie jako standardową klawiaturę PS / 2. Mieszkam w Wielkiej Brytanii, więc klawiatura może być również skonfigurowana dla Wielkiej Brytanii.


Jakiej wersji Mac OS X używasz? Z jakiej wersji VMware Fusion korzystasz? Czy poprawnie zainstalowałeś najnowszą wersję VMware Tools dla Windows 7?

Dziękujemy za informacje na temat Kreatora układu klawiatury. Mam teraz działającą instalację dla Wielkiej Brytanii na podstawie mojego MacBooka Air zakupionego w USA. Grób i tylda działają poprawnie, a ja mam znaki funta, hasze i znaki euro dokładnie tam, gdzie ich oczekiwałbym. Znaki mowy i znaki też działają! To doprowadza mnie do szału od tygodni, więc jeszcze raz dziękuję za informację. Jeśli ktoś chce ten plik, wyślij mi e-mail na adres rpjcheney@gmail.com. Pozdrawiam - Bogaty

Odpowiedzi:


2

Używasz układu klawiatury amerykańskiej. Przełącz go do Wielkiej Brytanii.


1

Przejście na klawiaturę brytyjską nie pomogło w moim przypadku, ponieważ była już domyślna, więc znalazłem tę stronę z plikiem zip, który można pobrać, a także dobrymi przykładami. Co wydawało się, że klucz został zmapowany w niewłaściwym miejscu dla mojej brytyjskiej klawiatury Mac z systemem Windows 7 w fuzji VMware.

Shift-2 = @ Ctrl-Alt-2 = € Shift-3 = £ Ctrl-Alt-3 = #


0

System Windows nie obsługuje tego układu klawiatury bez wielu niestandardowych modyfikacji. Sterownik klawiatury dla systemu Windows można zainstalować z dysku instalacyjnego komputera Mac (dostarczonego z urządzeniem). Ale to nie obejmuje układu klawiatury.


Ale na pewno jest jakiś sposób na ponowne przypisanie kluczy? Zauważam, że jest KeyTweak, ale nie chcę przenosić klawisza „2” podczas przenoszenia klawisza „@”!
Anthony

0

Mam francuską klawiaturę i musiałem stworzyć właściwy układ klawiatury „od zera” (cóż, wziąłem najbliższy działający układ klawiatury i zmodyfikowałem go tak, aby zachowywał się tak, jak w Mac OS X, w tym martwe klawisze i kombinacje opcji / shift + opcja) . W tym celu skorzystałem z oficjalnego kreatora układu klawiatury firmy Microsoft.


0

Spróbuj zmienić język klawiatury w Panelu sterowania w systemie Windows 7, aby dopasować go do klawiatury, różne języki mapują klawiatury inaczej. Na przykład. Angielska klawiatura uruchamia QWERTY, niemiecka klawiatura uruchamia QWERTXZ


0

Jeśli pomaga to każdemu, kto odwiedza ten wątek 6 lat później, tak jak ja: W systemie Windows 10 musiałem przejść do opcji Ustawienia> Zaawansowane ustawienia klawiatury i ponownie wybrać klawiaturę z ustawień „Zastąp domyślne wprowadzanie” - wtedy moja klawiatura działała zgodnie z oczekiwaniami .


Czy używasz WIndows 7? Lub coś nowszego, ponieważ to pytanie pochodzi z 6 lat temu.
Tom Gewecke,

Dzięki, powinienem był powiedzieć: używam systemu Windows 10. Zaktualizowałem swoją odpowiedź.
robrecord
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.