Czy istnieje niezawodny, automatyczny program do pobierania napisów dla Mac OS X?


11

Na Ubuntu używam SMPlayera lub SubDownloadera, które oba niezawodnie pobierają napisy z opensubtitles.org . SMplayer robi to nawet automatycznie dla aktualnie oglądanego pliku.

Do tej pory próbowałem SolEol , FileBot , SubDownloader (który jest nieco opóźniony w wersjach dla Mac OS; wygląda na to, że zmieniono adres URL API dla opensubtitles.org ) i Undertext . Żadne z nich nie działa niezawodnie, niektóre wcale.

Odpowiedzi:


6

Wiem, że to stare pytanie, ale szukałem tej samej odpowiedzi i znalazłem świetne rozwiązanie.

Subliminal pozwoli ci skonfigurować zadanie crona lub (ręcznie wprowadzić z CLI) całe drzewa katalogów i pobrać napisy. Możesz również ustawić go jako postprocesor dla SABNzbd lub SickBeard lub CouchPotato.

Działa mi świetnie.


Wygląda na to, że w twoim znaczniku jest literówka. Z jakiegoś powodu strona nie pozwala mi go edytować, ale spróbuj [Subliminal](https://github.com/Diaoul/subliminal)zamiast tego, co masz teraz.
DW,

Czy istnieje prosty sposób instalacji subliminalna OS X? Jak to zrobiłeś / zrobiłbyś?
myhd

Niestety, formatowanie wydaje się nie działać, mam nadzieję, że to rozwiążesz. Używam teraz peryskopu .. Istnieje bardzo łatwy sposób na zainstalowanie go na OSX --- sudo / usr / bin / easy_install BeautifulSoap --- sudo / usr / bin / easy_install peryskop --- wtedy .. --- peryskop [* / nazwa pliku] -l [2-literowy kod języka] --- Możesz to zrobić, aby utworzyć katalog multimediów lub użyć go w przetwarzaniu końcowym z SB lub CP.
Kevin Willock,

Wygląda na to, że peryskop przestał dla mnie działać, więc wróciłem do podprogowych. Aby zainstalować, wystarczy pobrać repozytorium gir (lub go sklonować), a następnie uruchomić sudo „pyton setup.py install”, a zostanie ono zainstalowane.
Kevin Willock

Próbuję zainstalować subliminal z instalacją „python setup.py install”. Ale otrzymaj następujący błąd: „błąd: Zainstalowana dystrybucja szósta 1.4.1 powoduje konflikt z wymaganiem szóstym> = 1,5” jakikolwiek pomysł, jak to naprawić (nie wiem, python)
cremersstijn

5

Ostatnio znalazłem napisy . Wygląda ładnie i czysto i wydaje się działać całkiem dobrze (miałem wiele problemów ze wsparciem Unicode w subliminal).


1
Chociaż nie jest całkowicie automatyczny (trzeba przeciągnąć i upuścić plik do okna), napisy to świetna opcja!
motobói

1
Napisy są świetne. Jednak ostatnia aktualizacja (myślę, że 2.3) uczyniła ją niewolną.
Markos Fragkakis,

Płatne rozwiązanie, następne!
Sergio Tapia,

@SergioTapia, więc co jest złego w tym, że programista tworzy niesamowite narzędzie i chce w zamian trochę pieniędzy? Czy masz pojęcie, ile pracy zajmuje nawet prosta aplikacja? A może oczekujesz, że wszyscy będą pracować i tworzyć dla Ciebie niesamowite rzeczy za darmo? Kontynuuj, jeśli nie chcesz za coś płacić, nie bądź tak negatywny.
Blizz


3

Submarine z cocoawithchurros stanowi komercyjne rozwiązanie.


2
Witaj, @joao. Doceniamy link i krótki opis aplikacji. Odpowiedzi, które są tylko jednym wierszem tekstu lub linkiem, są odradzane. Dziękuję za współpracę.
Nathan Greenstein,

Prawdopodobnie „prawie” próbował promować to komercyjne oprogramowanie.
sorin

3

Opracowałem bezpłatną aplikację do pobierania napisów na komputer Mac.

Sub-O-Matic

Możesz go pobrać stąd .

Pobiera z OpenSubtitles.

To nie jest podpisana aplikacja (nie chcę płacić Apple dwa razy, ponieważ rozwijam dla iPhone'a, a nie dla Maca), więc musisz pozwolić, aby uruchomiła się w Preferencjach systemowych → Bezpieczeństwo i prywatność.


Dziękujemy za ujawnienie swojej przynależności do produktu, który promujesz w odpowiedzi. Zapoznaj się z centrum pomocy dotyczącym autopromocji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
grg

Dziękujemy za udostępnienie BEZPŁATNEJ aplikacji. Jeśli jest to „autopromocja”, kontynuuj dobrą pracę.
hmj6jmh

Niestety aplikacja nic nie robi. W ogóle nie ma interfejsu. Nie ma nawet pozycji menu Wyjdź. Musiałem zmusić to do wyjścia.
hmj6jmh

2

Używam SPlayerX . Jest to odtwarzacz multimedialny, który może automatycznie pobierać napisy w zależności od odtwarzanego wideo.


Czy kupiłbyś w Apple Store oprogramowanie, które ma opis tylko w języku chińskim? O tym samym z witryną firmy: p
sorin,

2

Używam XBMC i działa jak urok!1

Sam napisałem skrypt w języku Python, aby pobrać napisy. Najpierw napisałem skrypt w języku Python, aby pobrać napisy za pomocą API subdb , a następnie użyłem automatora do stworzenia usługi. Instalacja jest naprawdę bezbolesna. Instrukcje instalacji i źródła znajdują się na mojej stronie GitHub .

Kliknij prawym przyciskiem myszy, Usługi, Uzyskaj napisy, gotowe !!


Wynik końcowy wygląda następująco .. YouTube
Ankit Sultana
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.