Czy w Safari 8 można zadokować odłączony Inspektor WWW? [Zamknięte]


13

Używam OS X Yosemite. Odłączyłem inspektora internetowego i nie mogę znaleźć sposobu, aby go ponownie zadokować. Nie ma tam zwykłego przycisku dokowania / odłączania i nie mogłem znaleźć pomocy w innym miejscu w Internecie.

Czy ktoś wie, jak zadokować inspektora internetowego?

Z góry dziękuję.


Rozwiązane: Safari pokazuje kontrolki dokowania / odłączania, gdy główne okno przeglądarki jest wystarczająco szerokie, aby wyświetlić inspektora sieci. Jeśli formanty nie są wyświetlane, poszerz okno Safari.


Dalej - musi być wystarczająca liczba osób prowadzących kopię publicznej wersji beta, aby pozwolić na to pytanie. To nie jest opinia, to odpowiedź „TAK” „NIE” - albo ktoś wie, albo nie!
Kody Rhecil

Proszę przeczytać meta posty wymienione w powyższym zawiadomieniu. Zasadniczo nie można odpowiedzieć na to pytanie bez złamania NDA.
nohillside

3
Dla wszystkich dzielnych dusz, które dotarły tak daleko, jesteście wybrani! Mam na to rozwiązanie (w pewnym sensie). To, co zrobiłem, prawie przypadkowo, to użycie przycisku rozmiaru / pełnego ekranu paska narzędzi (zielony), a następnie, gdy Inspektor WWW jest osobnym oknem, przejdź do „Widok”> „Scal wszystkie okna” i powinieneś zobaczyć sieć inspektora jako zakładkę w Safari, a przyciski dokowania będą wówczas widoczne w interfejsie użytkownika. Przeczytałem publiczną umowę beta Yosemite, w tym sekcję „Informacje uważane przez Apple za poufne” i rozumiem, że nie naruszam umowy, udostępniając to rozwiązanie.
Kody Rhecil

1
Oto zdjęcie ze strony Apple. gdzie powinny znajdować się przyciski. W prawym górnym rogu Inspektora internetowego spróbuj kliknąć w to miejsce (nie ma widocznego przycisku, ale i tak można to zrobić)
Michel Ayres,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.