Rozszerzenie Safari, takie jak ShowIP


1

Z nieistotnych powodów naprawdę potrzebuję rozszerzenia takiego jak rozszerzenie ShowIP dla Firefoxa, ale dla Safari. Próbowałem google i galerii rozszerzeń safari, ale nigdzie nie dotarłem.

Co więcej, potrzebuję wersji na mobilne safari, ale nie jestem pewien, czy jest to w ogóle możliwe.

Odpowiedzi:


2

To nie jest rozszerzenie, ale zakładka Quix ma poręczne polecenie hosta, które działa z każdą przeglądarką - nawet mobilnym safari.


0

Wtyczka Firefox do użycia teraz to DNS Flusher .

Ta broszura Quix może nie działać zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli zmienisz DNS dla strony internetowej i chcesz wiedzieć, czy widzisz stary czy nowy, to nie będzie działać niezawodnie. Nie pobiera informacji o hoście dla twojego komputera, ale dla serwera Quix. Mogą być inne.

Gdy korzystasz z tego bookmarkletu, prawdopodobnie nigdy nie odwiedził on Twojej witryny, więc informacje o nim są najnowsze, całkowicie świeże. Twój laptop nadal może używać starych informacji z pamięci podręcznej.

Jeśli zmienisz plik lokalnego hosta, nigdy nie zadziała. W tym przypadku działa DNS Flusher.

Więc jeśli chcesz znać adres IP konkretnej witryny, nie ma problemu, Quix wykona swoją pracę. Jeśli chodzi o zmianę informacji DNS, nie polegaj na tym, użyj Firefoksa z DNS Flusher lub użyj Terminalu (dostępnego również dla iOS i Androida).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.