Częste błędy związane z opuszczaniem myszy


1

Doświadczam częstych błędów klikania myszą.

enter image description here

Mówią Windowserver: Ostrzeżenie: Program „xxxx” opublikował kliknięcie myszą, blokując zdarzenia sprzętowe, ale nie wykonał żadnej dodatkowej aktywności myszy oprócz rejestrowania różnych aplikacji oprócz Findera, aplikacja w użyciu wydaje się nie mieć znaczenia. Będę używał aplikacji i nagle podkładka przestanie działać. To potrwa około minuty. Czasami najbardziej wysunięte do przodu okno przesuwa się nagle w lewo, tak że znajduje się w połowie odległości od ekranu. Nie będę mógł go przenieść, dopóki nie skończy się błąd kliknięcia myszą. Przez większość czasu mogę nadal poruszać myszką podczas tych wydarzeń, ale nie mogę kliknąć ani cokolwiek przesunąć.

Czasami gesty (np. Przesuwanie palcem po 4 palcach w celu ujawnienia kontroli misji) zostaną wyłączone podczas tych wydarzeń, ale nie zawsze. Jest to niezwykle frustrujące i bardzo uciążliwe dla mojej pracy; proszę pomóż mi dowiedzieć się, co to powoduje.

EDYTUJ 1: Oto link do pastebin z raportu Etrecheck: pastebin.com/tQuPAAVq Co to jest „com.JWVD.cbcache.plist”? (EDIT 2: „mikrofon” rozwiązał to pytanie tutaj .) Ja również zauważyłem w screengrabie, który napisałem, że opuszczanie myszki wydaje się mieć miejsce mniej więcej co jedenaście minut; nie jestem pewien, czy jest to istotne, czy nie, ale wydaje się, że musi to spowodować regularny proces.

EDYCJA 3: Dni eliminacji procesu ujawniły, że obraźliwa aplikacja jest Numi 2. Numi 1.7.1 nie wywołuje dla mnie wydarzeń w Mt. Lew.


Czy mógłbyś opisać swój sprzęt? Czy używasz myszy Bluetooth, myszy USB, obu lub więcej niż trzech? Widziałem gładzik lub mysz w torbie lub pod książką wciśniętą ciągle. To może być łatwe do triage przez wyłączenie bluetooth, gdy problemy się zdarzają, a następnie za pomocą jednej myszy USB, aby sprawdzić, czy to sprzęt lub oprogramowanie powoduje ...
bmike

Aby śledzić prośbę bmike, pobierz i uruchom Etrecheck i włącz wyjście Pastebin . Podaj link pastebin w OP lub w odpowiedzi na komentarz.
njboot

Używam Mac Mini Server z końca 2012 r. Z procesorem Intel Core i7 2,6 GHz, 16 GB pamięci RAM, dwa wewnętrzne dyski SSD o pojemności 250 GB i działającą wersję 10.8.5, klawiaturę i gładzik Apple Bluetooth, zewnętrzny monitor LG podłączony przez HDMI, 6 zewnętrznych twardych napędy (4 USB 3.0, 2 Firewire), 1 koncentrator USB, 1 nagrywarka DVD Firewire, Ooma telo, Extreme Airport i głośniki z USB DAC. Moja drukarka wielofunkcyjna jest podłączona do sieci LAN przez WiFi. Problem zaczął się około tydzień temu.
Kerlix

Oto link do pastebin z raportu Etrecheck: pastebin.com/tQuPAAVq
Kerlix

Czy powinienem powtórzyć to czy coś? Problem nadal występuje.
Kerlix
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.