Mysz Apple Magic często traci połączenie


20

Mam Mac mini pod koniec 2011 roku, aktualny Mac OS X i całkowicie naładowane baterie. Nadal traci połączenie około 10 razy na godzinę. To jest naprawdę denerwujące

Próbowałem usunąć plik Bluetooth.plist, ale to nie pomogło.

Czy to jest problem do rozwiązania?

Używam Wi Fi i klawiatury Apple Bluetooth.


Umieszczenie mojego mini na platformie 1 "nad stołem rozwiązało dla mnie większość problemu. Mysz nadal czasami wychodzi, gdy (metalowa) klawiatura zbliża się zbyt blisko lewej strony mini. Prawdopodobnie jest to problem z anteną, ponieważ tego rodzaju z „folii aluminiowej na uszy królika” podejście prac .
Wayfaring Inaczej

Dwóch moich kolegów ma ten problem, ale tylko w biurze. W domu nie ma żadnego problemu. Nadal nie wiedzą, co go powoduje: WiFi, Bluetooth lub coś innego. Oba używają Magic Mouse z najnowszymi MacBookami.
Sander de Jong

Kiedyś miałem problem z utratą połączenia baterii. Teraz jest bluetooth. Mój nowy Macbook w dużej mierze opiera się na technologii Bluetooth (tylko USB), ale słuchawki są przerywane, a połączenie z myszą również jest przerywane. To naprawdę frustrujące!
Ekkstein,

Odpowiedzi:


20

Chodzi o to, że możesz naprawić mysz tylko palcami. Po prostu zdejmij tylną pokrywę i zegnij ją, aby kończył się zakrętem po stronie logo Apple . Następnie załóż pokrywę. Dlatego zakup nowej myszy może rozwiązać problem: z czasem tylna pokrywa zaczyna się wyginać, aby między nią a bateriami było więcej miejsca.


1
To zadziałało dla mnie, ponieważ kartonowa odpowiedź zatrzymała akumulatory tworzące obwód.
Nicholas Murray,

2
DZIĘKUJĘ BARDZO. To zmieniło moje życie. Moja Magiczna Mysz była tak temperamentna, że ​​gdybym choć trochę ją pociągnęła, rozłączyłaby się. Myślałem, że to moje AA nie nadają się do ładowania, więc wymieniałem baterie, aby dowiedzieć się, które były złe. Właśnie przeczytałem twoją odpowiedź, pochyliłem moją okładkę do środka i teraz jest idealna. Dziękuję Ci!
mashers 31.01.18

Nie mogę uwierzyć, że to naprawdę działało! walczyłem z tym od lat i myślałem, że działa tylko jeden typ baterii ... Dlaczego nie znalazłem tego 4 lata temu, jest poza mną!
Bach

4

Więcej osób ma tę irytację. Dla mnie rozwiązaniem było użycie nieco grubszych / większych baterii (na przykład Duracell) lub kawałka papieru. Gdy bardzo delikatnie uderzyłem myszką w stół z niewielkiej wysokości, połączenie zostanie przerwane. Prawdopodobnie z powodu krótkiego odłączenia / ruchu akumulatorów.


1
Użyłem kawałka papieru, ale to znacznie zmieniło wszystko. To jest bardzo smutne.
Nikolai Golub,

1
Od czasu do czasu pomaga wymazać kontakty myszy mokrym Q-Tip. Okresowo zwilżaj również końce akumulatora i wycieraj je szmatką. Przerwanie połączenia 3-woltowego wcale nie zajmuje dużo brudu.
Wayfaring Stranger

1

Papierowa sztuczka dystansowa nie działała dla mnie - sprawiła, że ​​pokrywa wybrzuszała się na tyle, by pocierać blat stołu. Sugestia gięcia okładki jest ryzykowna. Tak więc połączyłem je w następujący sposób: Zacznij od 8 cm kwadratowego papieru. Złóż go na pół trzy razy, dając podkładkę o wymiarach 4 cm na 2 cm i 8 grubościach papieru. Zdejmij pokrywę i umieść ją na górnej części podkładki papierowej, na środku, tak aby wystała z podkładki o 2 cm na każdym końcu. Naciśnij oba końce, aż dotkną stołu. Załóż pokrywę (bez podkładki papierowej) i przetestuj. W razie potrzeby powtórz z podkładką, która ma 10 lub 12 warstw papieru.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.