Pomiń ostrzeżenia Java


1

Używam strony internetowej z wtyczką Java (myślę, że aplet), która podpowiada mi za każdym razem, gdy używam jej do uzyskania dostępu do lokalnego systemu plików.

Oto dwa wyskakujące okienka:

Security Warning 1

i:

Security warning 2

Mam już skonfigurowaną witrynę jako wyjątek bezpieczeństwa w moich ustawieniach Java

To jest na Mac OSX 10.9.4 z Firefoksem 31.

Czy jest jakiś sposób na trwałe zablokowanie tych wyskakujących okienek? Dostaję je wiele razy dziennie.

Szybka edycja, aby dodać: Jeśli istnieje jakaś technika skryptowania do złapania wiadomości i zabicia ich, byłaby to również opcja, którą rozważałem.


Najlepszym rozwiązaniem byłoby zdobycie certyfikatu SSL każdemu, kto hostuje aplikację! Zakładam, że dodałeś wyjątek certyfikatu do Firefoksa i Java? (podpowiedziałoby ci to, gdybyś próbował uzyskać dostęp do witryny z wygasłym certyfikatem)
Olly Hodgson

To byłoby logiczny tak, ale mam wrażenie, że wymagałoby to silnego uzasadnienia biznesowego, trzydziestu pięciu zatwierdzających i podpisów we krwi. Tak, FF poprosił o certyfikat, a wyjątki są obecne
yochannah

Odpowiedzi:


1

Nie wiem, kiedy można go skonfigurować w Firefoksie, ale w Safari możesz otworzyć Preferencje- & gt; Bezpieczeństwo- & gt; Zarządzaj ustawieniami witryny ... W otwartym oknie wybierz java, a następnie wybierz swoją stronę i wybierz rozwijaną listę „Uruchom w trybie niebezpiecznym”. W pobliżu tekstu pojawi się ikona ostrzeżenia. Zobacz zrzut ekranu z mojego Safari enter image description here

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.