Błąd „Ten identyfikator Apple ID nie był jeszcze używany z App Store”


22

Właśnie dostałem nowego MacBooka Pro i musiałem skonfigurować Apple ID.

Komputer przeprowadził mnie przez proces weryfikacji mojego Apple ID. Mówi, że jest zweryfikowany, ale jeszcze nie aktywowany. Jak go aktywować?

Kiedy chcę pobrać coś ze sklepu App Store, mówi mi:

Ten Apple ID nie był jeszcze używany w App Store. Sprawdź informacje o koncie.

Kiedy klikam „przegląd”, wysyła mnie przez ten proces, w którym muszę wyrazić zgodę na „Warunki Polityki prywatności Apple”.

Kiedy klikam małe okienko, aby zaakceptować warunki, nie mam już nic do roboty. Po prostu siedzi na ekranie i nie pozwala mi kontynuować lub nie ma opcji kontynuowania. Co powinienem zrobić?

Jak mogę aktywować moje nowe konto Apple ID, aby móc pobierać z App Store?

Odpowiedzi:


10

Jeśli właśnie utworzyłeś nowy identyfikator Apple ID, który wyświetla komunikat „Ten identyfikator Apple ID nie był jeszcze używany w sklepie App Store”, dzieje się tak dlatego, że musisz podać adres rozliczeniowy i adres wysyłki w informacjach o koncie.

Zaloguj się do Appleid , przejdź do „Płatności i dostawa” i ustaw swój adres zarówno do fakturowania, jak i wysyłki.


1
To tak naprawdę nie działa, dodanie adresu do płatności i wysyłki nie rozwiązuje problemu
Ghilteras

1
To naprawiło nieskończoną pętlę żądań hasła w sklepie itunes.
Alex B

7

Rozwiązaniem było dla mnie uruchomienie iTunes na komputerze Mac i zalogowanie się tam z menu konta.

Miejcie cierpliwość i próbujcie, jeśli na początku nic nie robi; Musiałem zalogować się dwa razy, ponieważ kliknięcie przycisku „Recenzja” przy pierwszej próbie nic nie zrobiło.

Musiałem zaakceptować warunki korzystania z usługi i ponownie wprowadzić dane dotyczące płatności, mimo że obie te czynności już zrobiłem od momentu zalogowania się na stronie Apple ID.

W ostatnim kroku kreatora logowania pojawił się komunikat o błędzie, ale wyglądało na to, że mimo to iTunes był zalogowany. Mogłem wtedy wyjść z iTunes i uruchomić App Store i trzy razy zostałem poproszony o zalogowanie się, ale nie nie otrzymałem już komunikatu o błędzie z poleceniem przejrzenia informacji o moim koncie.

Wygląda na to, że trzeci raz był urokiem, ponieważ wyświetlił wiadomość powitalną. Kiedy rejestrujesz się w wielki dzień dla ruchu na serwerze, sprawdź również stan sklepu w przypadku awarii: https://www.apple.com/support/systemstatus/

(Wskaż tutaj obowiązkowe narzekanie na to, że jest to okropne doświadczenie).


dzięki tak, sekretem wyjścia z tej pętli jest uruchomienie
iTunes na Macu

6

Czy otrzymałeś e-mail weryfikacyjny na adres e-mail skonfigurowany jako AppleID? Jeśli nie, zaloguj się na https://appleid.apple.com za pomocą adresu e-mail i utworzonego hasła. Tam powinieneś mieć opcje na ekranie, aby zweryfikować adres e-mail, jeśli nie został jeszcze zweryfikowany.


to też nie działa
Ghilteras
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.