Wstrzymano i chcesz usunąć częściowo pobrany Yosemite


21

Instalowałem Yosemite Beta, jednak wstrzymałem pobieranie, ponieważ nie utworzyłem kopii zapasowej komputera Mac. Czy ktoś wie, jak mogę usunąć wstrzymane pobieranie? Doprowadza mnie to do szału! Nie mogę po prostu nacisnąć „usuń”, jak moje inne aplikacje!


Witamy w Zapytaj inaczej! Jeśli odpowiedź George'a zadziałała, najlepiej zaznaczyć akceptowany znak. Jeśli nie, możesz skomentować tutaj lub jego odpowiedź, a być może będziemy w stanie Ci pomóc.
bmike

Odpowiedzi:


34

Są na to dwa prostsze sposoby:

 1. Na stronie Aktualizacje Mac App Store po prostu przytrzymaj option, a zobaczysz, że przycisk Wstrzymaj zmienia się w Anuluj .

 2. Przytrzymaj w Launchpadzie, optiona zobaczysz, że ikony aplikacji zaczynają się poruszać (tak jak w iOS). Kliknij X , który się pojawił, a aktualizacja zostanie anulowana.


1
Tak, ten krok pomógł mi w Yosemite. cultofmac.com/224342/…
morph85

26

Najlepszym sposobem na to jest włączenie menu debugowania w App Store. Zrób to:

 1. Uruchom to polecenie z terminala:

  defaults write com.apple.appstore ShowDebugMenu -bool true && killall App\ Store
  
 2. Przejdź do menu debugowania w App Store i pokaż folder pobierania. Możesz usunąć całą rzecz z Findera.

 3. Wyloguj się i zaloguj ponownie na komputerze Mac.

 4. Wynieś śmieci.


1
Najlepszy sposób na pozbycie się tych niesamowicie dużych wersji programistycznych, które pobierają się za twoimi plecami. Lub cokolwiek pobranego ze sklepu App Store, które ma znaczenie. Naprawdę pomaga, jeśli masz mały dysk SSD
Vik

5
Wydaje się, że nie działa w Sierra
Sirens,

11

W Launchpadzie kliknij i przytrzymaj ikonę pobierania, aw lewym górnym rogu pojawi się „x”, kliknięcie „x” spowoduje usunięcie pobierania.


Gdzie dokładnie musisz kliknąć i przytrzymać, w Finderze lub w innej aplikacji?
nohillside

To jest właściwa odpowiedź. Dlaczego głosy negatywne? +1
mj.scintilla

1
Dostajesz negatywy, ponieważ jest to mylące dla przeciętnych użytkowników. Pomóż nam krok po kroku dzięki zrzutom ekranu!

3
Tak, to najłatwiejszy sposób. Przejdź do Launchpada, kliknij i przytrzymaj ikonę OS X Yosemite, a następnie dotknij wyświetlonego X. Łatwy.
Delameko,

To wydaje się być oficjalną procedurą. Polecam to zamiast ręcznego usuwania folderów.
Magne

6

Częściowe pliki do pobrania są przechowywane w /private/var/folders/*/*/*/com.apple.appstore/. Usuń częściowe pobieranie stamtąd i w razie potrzeby zresetuj Mac App Store z menu debugowania.


2

W App Store przejdź do zakładki Zakupy i przytrzymaj klawisz opcji, a zobaczysz, że przycisk Pauza zmienia się w Anuluj, tylko kliknij przycisk Anuluj.


1
 1. Zamknij App Store

 2. W Finderze wyszukaj: com.apple.appstore

 3. usuń cały folder com.apple.appstore

 4. opróżnić kosz

 5. uruchom ponownie App Store


0

Aby usunąć aktywne pobieranie Yosemite z Kosza, musiałem przełączyć się do trybu awaryjnego (przytrzymaj klawisz SHIFT podczas uruchamiania), zanim mogłem go usunąć. HTH

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.