Czy DOWOLNY sposób na edycję lub przynajmniej obejrzenie galerii MobileMe na iPadzie?


1

Mam więc konto MobileMe. (Tak, wiem, że istnieją bezpłatne alternatywy; moja żona nienawidzi zmiany.)

Dlatego publikuję galerie zdjęć na MobileMe, a następnie z komputera mogę:

  • Zaloguj się do mojego konta MobileMe jako właściciel, gdzie mogę zobaczyć moją galerię i edytuj ją (usuń zdjęcia itp.)

  • Przejdź do publicznego, udostępnionego adresu URL galerii, który pozwala mi przeglądać lub pobierać zdjęcia, ale nie edytować galerii, tak jak ludzie, którym udostępniam link z puszką.

Ale z mojego iPada nie mogę tak naprawdę zrobić:

  • Jeśli spróbuję zalogować się do serwisu MobileMe (na stronie me.com), witryna MobileMe widzi, że jestem na urządzeniu mobilnym i nie otwiera się, zamiast tego kieruję mnie do sklepu z aplikacjami, aby uzyskać aplikację galerii mobileme, która jest dla iPhone'a i skaluje zdjęcia w całkowicie absurdalny sposób na iPadzie. Nie ma możliwości otwarcia „normalnej” pełnej strony internetowej.

  • Jeśli spróbuję przejść do adresu URL udostępnionej galerii z mojego iPada, widzę zdjęcia, ale miniatury z boku używają jakiejś technologii internetowej, której iPad nie ma, więc nie mogę przewijać. Mogę tylko otworzyć zdjęcia z miniatur, które mieszczą się na ekranie iPada. (Tak, próbowałem przewijać dwoma palcami).

Jakieś pomysły?


Ja również doświadczyłem tych problemów i jestem z tego bardzo rozczarowany. Właśnie kupiłem rok abonamentu i mam poważne wątpliwości. Cały pomysł polegał na użyciu uniwersalnego systemu. Teraz, gdy zapłaciłem ponad 600 funtów za iPada, stwierdzam, że nie mogę właściwie wykonać podstaw MobileMe. Mam nadzieję, że ktoś może znaleźć inteligentną odpowiedź na nasz dylemat.

Odpowiedzi:Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.