Jak sprawić, by kontakt w Kontaktach Google pojawił się na moim telefonie?


1

Moje kontakty Google są zsynchronizowane z moim telefonem. Widzę wszystkie moje kontakty oprócz tego, którego potrzebuję. Mogę przejść do https://www.google.com/contacts/#contact/18f963d78b764fd6 i zobaczyć kontakt na moim koncie, ale nie pojawia się w moim telefonie! Zabiłem aplikację na telefon, wyłączyłem konta Google, a następnie włączyłem ponownie, zmieniłem z Fetch na Manual, potem z powrotem, wyszukiwałem według nazwy (zarówno pierwszej, jak i ostatniej), ale bez powodzenia.


Musiałem dodać kontakt do Moich kontaktów. Pojawiłby się na moim koncie Google, ale z jakiegoś powodu nie był częścią kategorii „Moje kontakty” i wydaje się to mieć znaczenie. Został wymieniony w „Innych kontaktach”.
Chloe,

Odpowiedzi:



0

Cóż, nie jestem do końca pewien, dlaczego określone kontakty Google nie pojawią się na twoim iPhonie, jednak oto obejście tego problemu, dzięki któremu możesz sprawić, że syn broni pojawi się na iPhonie i na koncie Google w tym samym czasie (koniec wynik jest taki sam, jak to, co chcesz osiągnąć).

  1. Na iPhonie przejdź do Ustawienia> Poczta, kontakty, inne, a następnie w Kontakty upewnij się, że domyślne konto jest ustawione na Gootle

  2. Teraz utwórz nowy kontakt i ręcznie dodaj te same dane, które pojawiają się dla danego kontaktu Google> Zapisz te kontakty na iPhonie

  3. Usuń już istniejące kontakty ze swojego konta Google i pozwól nowo utworzonemu duplikatowi pozostać

Na koniec kontakt pojawi się zarówno na koncie iPhone, jak i Google i będzie zsynchronizowany.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.