Nie mogę zalogować się do Apple Developer, aby się zarejestrować


2

Dzisiaj otworzyłem nowe konto Apple do rejestracji w programie dla programistów Apple na iOS jako indywidualny programista. Wykonałem te kroki

  • Zweryfikuj pocztę
  • Przejdź do menu programisty
  • Kliknij, aby dołączyć do programu iOS
  • Zarejestruj się teraz

Po wykonaniu tych kroków Apple otwiera stronę logowania programisty i prosi mnie o ponowne zalogowanie. Problem polega na tym, że ciągle pyta, chociaż poprawnie wprowadziłem informacje.

Masz pojęcie, co się dzieje?

EDYCJA: Myślę, że jest to powszechny problem według tego linku https://devforums.apple.com/thread/238081?tstart=0


Do jakiego programu programistycznego dołączasz? developer.apple.com/programs Indywidualny, korporacyjny czy edukacyjny?
bmike

Odpowiedzi:


1

Aby dołączyć do indywidualnego programu dla programistów, najpierw kup wpis w sklepie internetowym Apple pod adresem store.apple.com (być może w sklepie w Twoim kraju, jeśli nie pracujesz lub nie mieszkasz w USA).

Stamtąd płacisz za pomocą dowolnego identyfikatora Apple ID, ponieważ możesz później dołączyć do tego lub innego identyfikatora Apple ID w portalu dla programistów o nazwie iTunes Connect.

Masz dwa źródła wsparcia przy zakupie dowolnego płatnego konta programisty - pierwszym jest sprzedaż internetowa i telefoniczna ze strony http://store.apple.com - możesz i powinieneś do nich zadzwonić i wyjaśnić swoje trudności, a one pomogą ci w zakupie. Jeśli nie mogą rozwiązać problemu, mogą skierować Cię do AppleCare w sprawie problemów z AppleID i / lub wsparcia Apple dla programistów w sprawie określonych problemów w programie dla programistów:


Co do tego, co się dzieje, trudno zgadnąć - ale jeśli nie masz identyfikatora AppleID, który działa, aby zalogować się do sklepu internetowego - najpierw to ustal i dokonaj zakupu. Po wydaniu pieniędzy na zakup będziesz mieć bardzo wąską listę rzeczy do sprawdzenia / poprawienia za pomocą pomocy technicznej, jeśli to konieczne. Jeśli nie możesz uzyskać identyfikatora Apple ID do pierwszego zakupu, to również dość łatwo można go posortować za pomocą telefonu Apple lub pomocy online. W najgorszym przypadku zadaj tutaj drugie pytanie z dokładnym adresem URL, którego używasz, i szczegółowym adresem URL, na który nie możesz się zalogować.


Nie mogę się nawet tam zalogować developer.apple.com/contact/submit.php Myślę, że problem to coś więcej niż tylko problem z rejestracją
user2638084

Rzeczywiście - jeśli nie możesz zalogować się do appleid.apple.com lub store.apple.com, zacznij od obsługi sklepu internetowego, aby uzyskać identyfikator w odpowiedniej kolejności. Prawdopodobnie jest to problem po stronie serwera, którego nie można rozwiązać bez patrzenia na sprawy po stronie Apple.
bmike

Mogę zalogować się na appleid.apple.com i store.apple.com, kupić niektóre aplikacje, ale nie mogę się zalogować, aby skontaktować się z pomocą techniczną lub rejestracją
użytkownik2638084

Jeśli nie możesz się zalogować, po prostu zadzwoń na internetowy numer telefonu Apple Store dla swojego kraju. Dopóki wszystko nie zostanie naprawione, musisz unikać wsparcia programistów i pracować przez zespół wsparcia sklepu.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.