Twitterrific nie zapisuje ostatnio czytanego tweeta


2

Daję Twitterrfic jazdę próbną. Nie jestem pewien tego problemu, ale wygląda na to, że Twitterrfic nie zachowuje mojego ostatniego tweeta po ponownym uruchomieniu.
Mam na myśli oficjalnego klienta Nambu i Twittera, który zapisuje mój ostatni odczytany tweet, dzięki czemu mogę przewijać wszystkie nowe tweety. Twitterrific przewija mnie do najnowszego tweeta.
Nie mogę czytać tweetów, gdy jestem offline.

Jakikolwiek sposób, aby Twitterrfic zachowywał się jak Nambu lub Twitter?


Pierwsze pytanie, które chciałbym zadać, gdy widzę, że ktoś próbuje dopasować kwadratowy kołek do okrągłego otworu, brzmi: „Dlaczego nie spróbujesz użyć okrągłego kołka?” Innymi słowy, dlaczego nie po prostu użyć jednego z pozostałych klientów, że z informacji podanych w pytaniu wydaje się, że uważasz, że są lepsze? (Nie próbując być palantem - po prostu lubię mieć pewność, że oczywiste i łatwe rozwiązania zostały rozważone).
Austin

Próbuję tylko użyć i ocenić nowych klientów.
Chiron

Odpowiedzi:


1

Dwie możliwe rzeczy dzieją się tutaj.

1) Masz „Zawsze przewiń do góry” włączony w Twitterrific preds. Przejdź do aplikacji ustawień, aby sprawdzić i upewnić się, że jest wyłączona.

2) Otrzymujesz więcej tweetów niż może pomieścić oś czasu, więc Twoja poprzednia pozycja do czytania jest „poza linią czasu”. Gdy tak się stanie, Twitterrific domyślnie znajduje się na górze osi czasu (najnowszy tweet).

Zmienia się to jednak w aktualizacji 4.1.1, więc nawet jeśli otrzymasz więcej tweetów niż oś czasu, to przeniesie Cię na dół, a nie na górę.

Mam nadzieję że to pomoże.


Myślę, że moja sprawa jest druga. Używam Twitterrific 4.1
Chiron

Próbowałem zaktualizować do 4.1.1, ale mówi, że 4.1 to najnowsza wersja.
Chiron
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.