Sprawdź element w Safari?


Odpowiedzi:


53

Wystarczy włączyć Pokaż menu programisty w Preferencjach Safari, na karcie Zaawansowane .

Włącz Safari w trybie programowania

Umożliwi to sprawdzenie elementu po kliknięciu strony prawym przyciskiem myszy. Możesz także rozpocząć od Command+ Option+ I.

Możesz uzyskać więcej informacji na temat tej opcji w Safari dla programistów - Narzędzia i Safari Web Inspector Guide: Menu Develop .


Tak, ale jeśli chcę zobaczyć obliczony styl linku internetowego, najechanie myszą nie aktualizuje stylu, a kliknięcie linku na stronie prowadzi do celu linku. Jak mogę wyświetlić obliczony styl łącza bez Safari zamiast przeskakiwać do celu łącza?
jasne

@clearlight możesz użyć Computedkarty: support.apple.com/guide/safari-developer/…
denisvm

0

Możesz edytować css, klikając dwukrotnie symbol „{” znajdujący się w sekcji css po prawej stronie. Możesz także edytować HTML, usuwając wtyczkę Firebug, a następnie sprawdzając tryb elementu.wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

możesz to zrobić za pomocą prostych kroków

na pasku menu kliknij Edytuj-> preferencje-> przejdź na dole kliknij pole wyboru prawda, to jest Pokaż menu rozwijania na pasku menu, teraz menu rozwijania jest wyświetlane na pasku menu, gdzie możesz zobaczyć wszystkie opcje rozwoju i sprawdzić.wprowadź opis zdjęcia tutaj


Nie działa w aktualnej wersji
JGallardo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.