Jak mogę nakazać Mobile Safari, aby przestał pamiętać, aby nigdy nie pamiętał mojego hasła?


13

Zmieniłem zdanie, że brelok Safari / iCloud nigdy nie pamięta mojego hasła do danej witryny. Chciałbym usunąć to ustawienie i zapisać hasło, ale nigdzie nie mogę znaleźć możliwości jego usunięcia / zmiany. Udałem się już do Ustawienia-> Safari-> Hasła i autouzupełnianie -> Zapisane hasła, a strona internetowa nie pojawia się na liście z wpisem „nigdy” do usunięcia.

Jak sprawić, by Safari zapomniało zapominać o tych danych logowania?


1
Na moim iPhonie (ios 7) witryny, o których Safari nigdy nie pamiętałem, są wymienione na dole opisanej strony ustawień, a zamiast nazwy użytkownika wyświetlany jest komunikat „niezapisane”.
Kent

1
@ Kent tak ... Nie widzę tego tam.
LessPop_MoreFizz

Jedyny sposób, w jaki wiem, jak to zrobić, to bezpośrednia modyfikacja bazy danych pęku kluczy.
Andrew Larsson,

Odpowiedzi:


7

Ręcznie wprowadź nazwę użytkownika i hasło. Stuknij „Hasła” bezpośrednio nad klawiaturą. Wybierz „Zapisz to hasło”. Nadal nie będzie autouzupełniania po pierwszym załadowaniu strony, ale teraz możesz dotknąć pola nazwy użytkownika i kliknąć „Hasło autouzupełniania”. Wydaje się, że nie ma sposobu, aby zresetować ustawienie „Nigdy dla tej witryny”. Brzmi jak praca dla http://apple.com/feedback .


Wprowadzanie z klawiatury musi znajdować się w polu „Hasło”, aby opcja „Zapisz to hasło” była widoczna.
Rozsądny

1
Jak wspomniano, nadal nie będzie automatycznie wypełniać nazwy użytkownika / hasła. Zobacz odpowiedź Żołnierza, aby znaleźć rozwiązanie, które faktycznie wypełnia oba.
Senseful

4

Naprawdę wymyśliłem sposób, aby to cofnąć. Jest niezdarny AF, ale działa. Przejdź do strony logowania, dla której chcesz cofnąć tę czynność, i dotknij etykiety „haseł” na klawiaturze ekranowej. Z wyświetlonego okna podręcznego wybierz „sugeruj nowe hasło”. Spróbuj zalogować się przy użyciu nowego hasła. Chociaż nie możesz się z nim pomyślnie zalogować, wpis logowania do witryny zostanie teraz zapisany w ustawieniach hasła do konta. Edytuj wpis, podając poprawne informacje, i gotowe.


1
Możesz edytować informacje poprzez Ustawienia> Konta i hasła> Hasła do aplikacji i stron internetowych.
Senseful
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.