Powiadomienie o pierścieniu iPhone'a na komputerze


1

Czy istnieje sposób na Bluetooth lub Wi-Fi lub coś, co wyświetli się na ekranie mojego Maca mini, że przychodzi połączenie telefoniczne lub SMS, a kto z niego może zrobić zdjęcie?

Edytować

Obecnie korzystam z telefonu bez użycia jailbreaka, więc najbardziej zainteresowałbym się rozwiązaniami, które działałyby bez telefonu z jailbreakiem. Z drugiej strony ... jeśli jedynym rozwiązaniem (najlepiej bezproblemowo - tzn. Telefon rozmawia z komputerem, a nie przez zewnętrzny serwer w jakimś miejscu) jest telefon z jailbreakiem, to byłby powód do zrobienia to...

Odpowiedzi:


1

O ile wiem, nie da się tego zrobić bezpośrednio za pomocą iPhone'a bez jailbreaku. (Ja bym miłość jednak mylić się co do tego.)

Możesz skonfigurować telefon za pomocą usługi innej firmy, aby uzyskać taką funkcjonalność. Na przykład, używając głos Google z podobną aplikacją GrowlVoice (5 USD). GrowlVoice może dostarczać powiadomienia SMS w czasie rzeczywistym, ale nie jestem pewien co do powiadomień połączeń w czasie rzeczywistym.


1
O ile wiem, może być problem z zrobieniem czegoś takiego nawet przy jailbreaku. Po pierwsze, nie ma aplikacji do nagrywania połączeń w cydii, a może nigdy nie będzie. Chodzi mi o to: Nie wszystko staje się możliwe po włamaniu do więzienia .
cregox

1
@Cawas Masz całkowitą rację i mam nadzieję, że nikt nie przeczyta mojej odpowiedzi jako sugerującej, że tak jest możliwe na telefon z jailbreakiem. Jailbreaking może dodać potężną funkcjonalność, ale to nie jest magia.
Austin

Wtedy na pewno go nie pomyliłem! Chciałem dodać to wyraźnie do twojej odpowiedzi z powodu edycji Justina o jailbreakingu. ;)
cregox
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.