Jak mogę dowiedzieć się, dlaczego mój Apple TV zrywa połączenie podczas korzystania z AirPlay


5

Cześć - Mam naprawdę frustrujący problem z urządzeniami Apple TV. Mam dwa z nich i kilka urządzeń z systemem iOS i ten problem istnieje dla wszystkich kombinacji.

Problem: Będę przesyłać strumieniowo coś w Safari, aplikacji YouTube itp., A AirPlay do telewizora. Działa przez chwilę dobrze, ale nagle wideo przestanie odtwarzać. Na moim urządzeniu z systemem iOS pojawia się komunikat informujący, że połączenie zostało przerwane (lub coś podobnego).

Tak jak powiedziałem, mam ten problem na obu telewizorach Apple. Jeden jest podłączony do routera, a drugi działa przez WiFi. W tym momencie muszę wierzyć, że coś dzieje się w mojej sieci, powodując utratę pakietów.

Moje główne pytanie to, jak rozwiązać ten problem. Ktoś ma jakiś pomysł, gdzie mogę uzyskać jakiś dziennik z Apple TV, a może urządzenie z systemem iOS? Mogę przejść przez ustawienia routera i odgadnąć rzeczy (które już zrobiłem), aby spróbować poprawić jakość sieci, ale naprawdę muszę być w stanie zawęzić problem.

Wszelkie informacje na temat rozwiązywania tego problemu byłyby mile widziane. Dzięki!


powinien być zapisany w konsoli, spójrz tam i opublikuj wyniki
Buscar웃

miałem podobny problem. Ze względu na słaby sygnał Wi-Fi, moje urządzenia czasami traciły połączenie z routerem, ale po ponownym połączeniu nie widziały ich już. Dowiedziałem się, że po uruchomieniu / ponownym uruchomieniu routera (starszego przez zyxel) wszystkie moje urządzenia widzą je zgodnie z oczekiwaniami. W moim przypadku problem polegał na tym, że router był dokładną zaporą w zaporze, która blokowała niektóre porty wymagane przez protokoły bonjour i airplay. dlaczego zadziałało, gdy ponownie uruchomiłem, myślę, że w kierunku zapory działa powoli przy starcie.
konqui

tak przy okazji, nie miałem możliwości zrobić niczego z moją zaporą Routers Firewall, więc po prostu zastąpiłem ją Airport Extreme.
konqui

Myślę, że mój problem mógł dotyczyć systemu iOS, wierzcie lub nie. Wydaje się, że gdy aplikacja (w tym przypadku Safari) spadnie z tła, połączenie AirPlay spada. Ma sens, ale myślę, że iOS poradził sobie z tym trochę lepiej, ponieważ Safari była ostatnią aplikacją, która została otwarta. Próbowałem wymusić zamknięcie wszystkich aplikacji, z wyjątkiem Safari, i to wydawało się działać. Jak dotąd...
SeeMeCode

Odpowiedzi:


2

Na komputerze Mac jest dostępnych wiele narzędzi.

  • otwórz Konsolę i obejrzyj znacznik czasu zdarzenia (utracone połączenie), aby zobaczyć, co to jest raportowanie.

  • Użyj Ping, aby przetestować szybkość połączenia i stabilność

Apple TV: Przejdź do menu Ustawienia na Apple TV, wybierz Ogólne & gt; Sieć - podaj adres IP (będzie potrzebny później).

  • Uruchom program Network Utility

Pinguj swój Apple TV IP, możesz chcieć uruchomić ciągły ping, aby zobaczyć, czy zmienia się on znacząco w czasie.

ping

Przeczytaj więcej „jak” tutaj:

Testowanie połączeń portów TCP między komputerami i urządzeniami


To ma sens. Szukałem więcej dziennika błędów, aby wrócić do, kiedy połączenie spadło, ale myślę, że to może pomóc. Nie jesteś pewien, czy ping i wideo są takie same pod względem rozmiaru? Ale zgaduję, że jeśli mam utratę pakietów, powinienem zobaczyć sporadyczne pingowanie nie do urządzenia? Dzięki za pomoc.
SeeMeCode

2

Jedna z kwestii, które miałem z AirPlay była bardzo podobna do twojej i została rozwiązana przez zmianę mojego routera wifi.

Sugestie Buscar są świetne - wypróbuj je i sprawdź, czy dadzą Ci jakąś użyteczną diagnostykę. . ).

Sposobem na przetestowanie tego na sprzęcie może być wypożyczenie routera o wyższej jakości od kogoś na kilka godzin, aby sprawdzić, czy to pomaga. W moim przypadku, po tygodniach ulepszania oprogramowania / routera, zmiana z taniego routera Belkin na Netgear wnr2000v (znajomego) spowodowała zniknięcie wszystkich problemów - żadne z moich urządzeń nie traci połączenia.

Wspomniałeś, że jeden z twoich Apple TV jest podłączony do routera. Jednak wyobrażam sobie, że nadal przesyłasz strumieniowo z komputera przez WiFi. W obu przypadkach możliwe jest również, że router nie obsługuje długich strumieni danych nawet przez kabel ...


Dzięki @Demis. Właściwie dodałem komentarz do mojego oryginalnego postu z tym, co działało dla mnie - faktycznie skończyło się na tym, że miałem zbyt wiele otwartych aplikacji, a Safari wypadało z tła. iOS ma zarządzać tym odpowiednio, ale myślę, że nie jest wystarczająco inteligentny, aby zdać sobie sprawę, że przesyłam strumieniowo przez AirPlay. Nie zamknąłem nawet Safari, ale przypuszczam, że spada na tło, gdy urządzenie „śpi”. Mam nadzieję, że naprawią to w iOS 8 - nie jestem jedynym, który przegląda wszystkie moje otwarte aplikacje, aby ręcznie zamknąć wszystko.
SeeMeCode

Cóż, to wciąż dużo lepsze niż zakup nowego routera! Dziękujemy za opublikowanie poprawki.
Demis

0

Miałem ten sam problem z Apple TV 3. Sygnał spadał z przerwami (co kilka minut).

Przeczytałem różne fora i nauseam i ulepszyłem router (ustawienia były w porządku i znajduje się 5 stóp od Apple TV). Skończyło się na odłączeniu Apple TV 3 od listwy zasilającej Monster i podłączeniu go do całkowicie oddzielnego gniazdka.

Voila! Wygląda na to, że między listwą zasilającą a Apple TV 3 wystąpiły zakłócenia.

Na szczęście sprawdzenie jest łatwe.


0

W moim przypadku po uruchomieniu testu ping przez minutę zaobserwowałem zmienne opóźnienia i wahania między czasami pingów. Wyniki były w zakresie 30-600 ms. Po przeczytaniu odpowiedzi Zacha przeniosłem Apple TV i router wifi na tę samą listwę zasilającą i izolowany zasilacz z mojego komputera. Voila! :) Czasy pingowania są teraz w stabilnym zakresie 3-8 ms, a przesyłanie strumieniowe jest płynne. W mojej opinii, problemy związane z transmisją strumieniową są głównie związane z problemami związanymi z szumem elektrycznym.


0

Doprowadzało mnie to do szału, kiedy piosenki przestały istnieć, kiedy zmieniam utwory na antenie Apple TV 3 - ale bez problemów z jakimikolwiek innymi głośnikami wifi.

To posortowało to dla mnie ... na twoim Apple TV, Idź do Ustawienia & gt; Airplay i wyłącz „Play from itunes in the cloud”. Rozwiązałem to dla mnie natychmiast, wydaje się, że „chmura” zmaga się z moją muzyką. jak moja missus. Dlaczego nawet taka opcja jest poza mną.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.