Lync i automatyczne ponowne połączenie


12

Używam Microsoft Lync (14.0.8) z Mavericks (10.9.3) na laptopie. Po zmianie mojego adresu IP program Lync nie łączy się automatycznie. Od czasu do czasu widzę dużą czerwoną ikonę X w doku, ale w większości przypadków ikona nie jest wyświetlana.

Gdy ikona błędu nie jest wyświetlana, nie zauważam, że jestem offline przez długi czas.

Od czasu do czasu (ale nie często) klient łączy się automatycznie.

Klient Windows Lync zachowuje się inaczej i zawsze łączy się ponownie, gdy istnieje połączenie sieciowe.

Masz pomysł, jak zmusić Lync do automatycznego ponownego połączenia?


jak zmienia się twój adres IP w środku sesji? nowy adres IP = nowe połączenie = brak ponownego połączenia!
Ruskes

Na przykład podłączając laptopa do sieci Ethernet lub przełączając sieć WLAN.
Matteo

1
Mam podobny problem, ale od przejścia z przewodowego / bezprzewodowego. Nie widzę żadnej opcji automatycznego połączenia z dostępną siecią.
Keltari

Odpowiedzi:


1

Musisz włączyć debugowanie w programie Lync i sprawdzić, co jest rejestrowane. Jak wspomniałeś, nie ma wyłącznika do ponownego połączenia i czasami działa z ustawieniem, które masz - ale nie przez cały czas.

Założę się, że musisz opróżnić pamięć podręczną dns ​​za pomocą powyższego linku, w oparciu o doświadczenie i zgłoszenie problemu. Chociaż w tym przewodniku rozważono około tuzina różnych trybów awarii, więc możesz zacząć od góry i systematycznie wykonywać kroki rozwiązywania problemów.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.