App Store prosi o inny Apple ID podczas aktualizacji aplikacji


36

Kumpel mojego przyjaciela zresetował telefon, aby udowodnić, że pomylił się co do sytuacji i od tego czasu, gdy próbuje zaktualizować swoje aplikacje, prosi o hasło iCloud swojej mamy, ale na dole App Store, iTunes i iCloud jest napisane, że jest zalogowany konto.

Próbowaliśmy wykonać kopię zapasową na jego komputerze, ale to nie pomogło. Co można zrobić?

Odpowiedzi:


46

Jeśli prosi o inny identyfikator Apple ID, aby zaktualizować aplikację lub aplikacje, to zostały one zakupione na innym koncie Apple.

Nie można zmienić identyfikatora Apple ID, za pomocą którego zakupiono aplikację. Zamiast tego usuń aplikację z urządzenia i kup ją ponownie za pomocą identyfikatora Apple ID, na który chcesz zarejestrować aplikację.


2
Mam ten sam problem i ma to sens w przypadku zakupionych aplikacji. Co się stanie, jeśli monit Apple ID będzie związany z instalacją aktualizacji systemu operacyjnego, tak jak w przypadku Mavericks? Wygląda na to, że zachowuje się w ten sam sposób, ale nie można go usunąć i zainstalować ponownie bez pełnej przebudowy ...
colemanm

1
Aktualizacje @colemanm OS nie wymagają afaik Apple ID; czy klikasz „aktualizuj wszystko” w oczekujących aplikacjach App Store, które również chcą zostać zaktualizowane?
grg

1
Masz rację, wygląda na to, że aktualizacje systemu operacyjnego wciąż się instalują, więc mój komentarz nie jest problemem. :) Dzięki!
colemanm

To był najwyraźniej mój problem. Próbowałem zaktualizować aplikację na iPhonie i było to pytanie o hasło do Apple ID (powiedzmy, # 2) innego niż to, do którego telefon był zalogowany (powiedzmy, # 1). Usunąłem aplikację i kupiłem ją ponownie pod numerem ID 1. Czy istnieje sposób zapytania o identyfikator, pod którym aplikacja została zakupiona?
sancho.s Przywróć Monikę

Mam 1000% pewności, że kupiłem aplikację z moją poprzednią aplikacją i teraz aktualizuję, że prosi mnie o inny identyfikator Apple (który jest identyfikatorem mojego brata i którego hasła nie można odzyskać).
Sunil Chauhan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.