Opcja „Deweloper” nie jest dostępna w menu Ustawienia. Dlaczego?


17

Brakuje mi opcji programisty w menu Ustawienia. Co muszę zrobić, aby się pojawił?

Odpowiedzi:


5

W wersjach Xcode wcześniejszych niż Xcode 6 można podłączyć urządzenie do komputera przez USB, otworzyć Xcode → Organizator i wybrać Użyj do programowania.

Użycie do programowania zostało usunięte z Xcode w Xcode 6 i nowszych. Nie jest to już możliwe w przypadku urządzeń korzystających z Xcode 6 lub nowszych, nawet na stronie Urządzenia (⇧⌘2).


Na tym ekranie nie widzę opcji „Użyj dla rozwoju”
Jonasz

Pewnie. Oto co widzę po przejściu
Jonah

@Jonah Use for Development wydaje się być usunięty wraz z wprowadzeniem nowej strony Urządzenia (dostępnej przez ⇧⌘2). (Przepraszam za opóźnienie, przegapiłem ping - nie krępuj się ze mną
pingować

Odpowiedź TotalForge zadziałała dla mnie.
Richard Brightwell

9

Odkryłem, że po wyłączeniu urządzenia i włączeniu go ponownie po podłączeniu do komputera z systemem Xcode 6.3 menu Ustawienia programisty powróciło dla moich urządzeń iOS 8.3.


Jest to rozwiązanie z maja 2015 r. Testowane z iOS 8.3 i XCode 6.3.1 na iPhone 6.
Richard Brightwell

3

Apple usunął listę urządzeń z Organizatora w Xcode 6. Spróbuj przejść do Window-> Devices. Powinieneś zobaczyć swoje podłączone urządzenie na liście, a stamtąd możesz włączyć programowanie.


Jak to się poprawia lub różni od innych odpowiedzi?
user151019,

OP powiedział, że otwiera Organizatora. Urządzenia nie są już tam wyświetlane w xcode. Możesz znaleźć swoje urządzenia w oknie urządzeń. To jest różnica.
Matt Smith,

Wyjaśnij to i daj wyobrażenie o wersjach Xcode
user151019,

Dokonałem edycji na podstawie Twojej rekomendacji.
Matt Smith,

2
Jak włączyć programowanie w oknie Urządzenia?
GreenAsJade
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.