Czy mogę używać ładowarki iPada z moim iPhonem 4?


9

Czy korzystanie z ładowarki iPada do iPhone'a 4 jest szkodliwe?


Przysięgam, że zadałem to samo pytanie na początku tego tygodnia i zostało oznaczone jako duplikat ...
AJ.

To pytanie zostało zadane 18 miesięcy temu. Wrócił na górę, ponieważ @stuffe dodał nową odpowiedź. A ponieważ kilka dni temu zobaczyłem ten artykuł z Bazy wiedzy, dodałem mój.
Ken

Odpowiedzi:


9

IPhone po prostu nie pobierze tyle przez ładowarkę, co iPad. Z pewnością nie powinno to powodować żadnych problemów ( a moje pieniądze są tam, gdzie mam usta, ponieważ właśnie w tych dniach mamy podłączoną ładowarkę do iPada, używającą jej do naszego iPada, a także naszych 2 iPhone 4s - robiliśmy to od około 5-6 tygodni bez żadnych widocznych skutków ubocznych ).


5

Bez szkody; możesz tego użyć. Prosto z Apple (chociaż ostatnia aktualizacja z października 2011 r., Więc może nie będzie tam, kiedy pytanie zostało pierwotnie zadane i udzielono odpowiedzi):

Zasilacz USB do iPada to ładowarka 10 W. Zaprojektowany do użytku z iPadem, możesz użyć zasilacza USB o mocy 10 W do ładowania wszystkich modeli iPhone'a i iPoda, podłączając je za pomocą złącza dokującego do kabla USB.


3

Kupując mobilną ładowarkę samochodową do mojego iPhone4, powiedziano mi, że iPhone4 i iPad mogą bez problemu udostępniać nowsze ładowarki.


2

Zasadą stosowaną przy wymianie jednostek ładujących jest to, że moc znamionowa dla danej ładowarki jest uważana za maksimum, które ładowarka może bezpiecznie dostarczyć, a nie to, co będzie dostarczać przez cały czas.

Możesz mieć tysiąc watową ładowarkę i tak długo, jak twój telefon potrzebuje mniej, niż wszystko, co dostarczy z radością.

Możesz się odblokować, robiąc to na odwrót. Jeśli naładujesz iPada za pomocą ładowarki iPhone'a, spowoduje to maksymalne zmniejszenie obwodu, ponieważ iPad będzie chciał wyciągnąć więcej, niż ładowarka może bezpiecznie zrobić. Ładowarka powinna pozostać bezpieczna, ale będzie działać z maksymalną wydajnością lub blisko niej, a to może skrócić jej żywotność, chociaż tak długo, jak używasz odpowiedniego Apple, a nie specjalnego serwisu eBay, obwody ochronne przed przegrzaniem / przepięciem itp. Powinny powstrzymaj go przed spaleniem domu.


1

Wolę 10-watową ładowarkę, która jest dostarczana z iPadem do mojego iPhone'a (4 i 4S), ponieważ ładuje je szybciej niż mała ładowarka do iPhone'a. Ładuję iPhony ładowarką do iPada, odkąd dostałem swój pierwszy iPad (1) półtora roku temu i nie tylko nie szkodzi telefonowi, ale ładuje się wiele razy szybciej. Kupiłem dodatkową 10-watową ładowarkę firmy Apple, która ze mną podróżuje, i kupiłem ją dla mojej żony do użycia na iPhonie w jej biurze w szkole. Wszystko działa idealnie i szybko na iPhonie i iPadzie.

http://store.apple.com/us/product/MC359LL/A?fnode=MTc0MjU4NjA


-3

Możesz ładować iPhone'a za pomocą ładowarki do iPada, ale ładuje się szybciej i ostatecznie skraca żywotność baterii

Najlepsza rada to skorzystaj z dostarczonej ładowarki, która była razem z urządzeniem

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.