Jak instalować aplikacje wymagające nowszej wersji iOS na 1. generacji. iPad?


Odpowiedzi:


20

iTunes 12.7 lub nowszy sprawia, że ​​ta odpowiedź jest przecząca - nie możesz tego zrobić.

Teraz, gdy iTunes nie może zarządzać aplikacjami, nie można załadować ich z boku przez USB.


Jedynym obejściem na razie jest zainstalowanie poprzedniej wersji iTunes (zobacz tę odpowiedź ) i wykonanie reszty tej odpowiedzi.

Oto najprostszy sposób na pobranie aplikacji na stary iPhone / iPad, który nie obsługuje pobierania aplikacji przez App Store (jeśli pojawia się błąd, że potrzebujesz większej wersji oprogramowania do pobrania):

  1. Na starym iPhonie / iPadzie przejdź do Settings-> Store-> ustaw Appsna Off.

  2. Przejdź na komputer (nie ma znaczenia, czy jest to komputer PC, czy Mac) i otwórz aplikację iTunes. Następnie przejdź do sklepu iTunes i pobierz wszystkie aplikacje, które chcesz mieć na iPada / iPhone'a.

  3. Jeśli iTunes na komputerze i iPadzie są zalogowane do tego samego Apple ID, a iPad jest podłączony do Internetu, przejdź na iPadzie / iPhonie, aby App Store-> Purchased-> stuknąć pojedynczą aplikację, którą chcesz zainstalować.

  4. Pojawi się komunikat „Obecna wersja wymaga systemu iOS 6.1 lub nowszego, ale możesz pobrać ostatnią kompatybilną wersję”, po prostu naciśnij Download.

Ta metoda powinna pozwolić przynajmniej mieć większość aplikacji na nieaktualnym urządzeniu. Większość z nich będzie działać, ale czasami nawet po zainstalowaniu aplikacji nadal nie będzie działać poprawnie. To tylko pech. Ale z mojego doświadczenia nie jest to zbyt powszechne; aplikacje zwykle działają dobrze.


8

Najnowsza wersja systemu iOS obsługiwana przez system to iOS 5.1.1. Nie będzie można go zaktualizować do iOS 6.

Niestety oznacza to, że nie będzie można zainstalować żadnej aplikacji wymagającej systemu iOS 6 lub nowszego.


0

Jak powiedział Édouard: najnowszym obsługiwanym iOS dla twojego urządzenia jest 5.1.1, a jeśli aplikacja iOS obsługuje tylko nowsze wersje iOS, nie możesz zainstalować / zaktualizować tej aplikacji.

Możesz spróbować wyszukać podobną aplikację z tymi samymi funkcjami, która obsługuje starsze wersje iOS.

Lub możesz spróbować skontaktować się z twórcą oprogramowania / firmą i poprosić o kompatybilną wersję. Zrobiłem to dla mojej ulubionej aplikacji medialnej, która zawierała moje stare urządzenie jako beta-tester ... ale to niezwykłe.


0

Jak to naprawić wydaje się być odpowiedzią na wcześniejsze plakaty. Oto dlaczego:

Pisząc program, możesz dowolnie wybierać jego zgodność z wcześniejszymi wersjami iOS. Jednak im bardziej jest kompatybilny, tym mniej może korzystać z nowszych wersji oraz z tymi nowymi funkcjami i nowymi urządzeniami. W niektórych przypadkach ton może sprawić, że będzie działał tylko ze starszym lub nowszym iOS, a nie z obydwoma. Dlatego programiści muszą iść do przodu i wykluczyć starsze wersje systemu operacyjnego.

Gdy aplikacja jest już dłużej w sklepie z aplikacjami, często zapisywanych jest kilka jej wersji. Tak więc instalacja aplikacji na starszych urządzeniach działa w niektórych przypadkach, ale niekoniecznie zawsze. Jeśli tylko Twój telefon na to nie pozwala, podczas gdy inni z tym samym telefonem i wersją iOS nie mają problemów, jest coś z twoim telefonem lub kontem - może także z twoimi zakupami. Jeśli inni mają ten sam problem, starsza wersja może nie być dostępna ze względów bezpieczeństwa, z powodu braku zgodności z nowszymi funkcjami online lub podobnymi.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.