Wyświetlacz Macbook Pro jest zawalony, co może być problemem?


0

W ciągu tygodnia zdarzyło mi się, że do obu moich laptopów doszło, najpierw mój Windows HP Laptop opracował ten problem, który jest znacznie gorszy, a teraz mój Macbook Pro 13 (model 2011). Dla mojego laptopa z systemem Windows doszedłem do wniosku, że może to spowodować przegrzanie karty graficznej (również z niej dochodzi szum). Nie mam wystarczającego dowodu, że przegrzał się. Zwykle, jeśli leży na łóżku przez dłuższy czas, zdecydowanie przegrzewa się, ale jesteśmy ostrożni. O moim Macu było zupełnie zimno. Używam go ostatniej nocy (pobrałem torrent) i całkowicie go wyłączam. Wiem, że to nie było przegrzane, ponieważ było na moich kolanach. Dziś rano włączyłem go i widzę ten problem. Zauważ, że krawędzie wokół okna i kolory są pomieszane w niektórych miejscach.

Każdy może myśleć o tym, co może być problemem. Jestem poza USA, więc nie mogę go zabrać do sklepu Apple. Dzięki

enter image description here

Odpowiedzi:


1

Wierzę, że to może być rozwiązanie twojego problemu. Spróbuj zresetować pamięć NVRAM / PRAM, aby rozwiązać problem. Sprawdź tę stronę, aby poznać kroki i powodzenia: http://support.apple.com/kb/ht1379


na obu komputerach?
Buscar웃

+1 również do rozwiązywania mojego „dużego” problemu. Po zresetowaniu nie mogłem ponownie uruchomić komputera Mac. Powiedziałeś, że umieściłeś płytę z Windows, więc nie miałem pojęcia (mam zainstalowane równoległe). Następnie użyłem klawisza opcji na początku i dał mi opcje wyboru systemu operacyjnego. Jestem teraz uruchomiony w moim komputerze Mac. Problem został rozwiązany. Wielkie dzięki!
mac_user
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.