Gdzie mogę pobrać Xcode (n) Beta?


15

Chcę zacząć rozwijać się w Swift. Mam już konto programisty Apple, ale staram się pobrać Xcode (n) beta.

W jaki sposób mogę to zrobić?

Z góry dziękuję.


4
Co oznacza problem z pobieraniem?
bmike

Odpowiedzi:16

Jeśli jesteś programistą Apple dla systemu iOS lub Mac OS X, który kosztuje 99 USD rocznie , przejdź do strony Xcode i przewiń w dół do Xcode 6 .

Jeśli jesteś już zalogowany w portalu programistów Apple , możesz pobrać obraz dysku Xcode .


Jestem na tej stronie i zalogowałem się w centrum programistów iOS, ale na stronie, do której prowadziłeś pobieranie Xcode 6., nie ma żadnych linków. Czy potrafisz opracować?
Charlie Schliesser

@CharlieS trzeba będzie kliknąć na iOS 8 Betapierwszej
hanxue

Ciekawostka: jeśli masz konto programistyczne na uniwersytecie, nie pozwoli ci to pobrać XCode 6 (ani żadnego oprogramowania beta w tym zakresie). Nie wiem, dlaczego to robią.

Jeśli masz konto uniwersyteckie, nie możesz uczestniczyć w forach, jeśli pamiętasz.
roosto

To nie jest zbyt zabawne.
spaaarky21


6
  1. Przejdź do https://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action
  2. Zaloguj sie
  3. Spójrz tuż nad nagłówkiem Resources for iOS 7 , zobaczysz pigułkę beta iOS 8 . Lub po prostu wyszukaj tekst iOS 8 beta na stronie.
  4. Kliknij pigułkę beta systemu iOS 8
  5. Zwróć uwagę na ostrzeżenie Przeczytaj mnie przed pobraniem
  6. Kliknij Pobierz Xcode
  7. Zysk

Nie brakuje ci kroku między 6 a 7?
waldrumpus

1
@waldrumpus, Nie, po prostu sklonuje Flappy Bird.
Klikerko4

Xcode 6 beta jest dostępny dla każdego, kto zarejestruje bezpłatne konto programisty na https://developer.apple.com/programs/which-program/ i przewinie do dołu strony.

Płatni programiści otrzymują certyfikaty dystrybucji i podpisywania kodu, ale możesz zacząć od Swift i wersji beta Xcode 6 za darmo. Więcej szczegółów znajduje się w wiadomościach dla programistów i na blogu Apple Swift:

Ostatni link z zasobami zawiera książki, przewodniki, przykładowy kod i linki do najnowszych wersji beta Xcode, a także filmy WWDC obejmujące język i używające go z Cocoa i innym interfejsem API Apple.


Myślę, że linki się zmieniły, jednak informacje są prawidłowe. Pobieram Xcode 6 beta 3 w trakcie naszej rozmowy i mam bezpłatne konto deweloperskie. Wypróbuj ten link developer.apple.com/swift/resources
styfle

@styfle dzięki. Nie
krępuj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.