Jak czyścić ekran iPoda?


Odpowiedzi:


10

Ściereczka z mikrofibry doskonale sprawdza się na ekranach urządzeń iPhone / iPod / iPad. Jeśli kupiłeś komputer Mac, dołączona do niego tkanina również działa świetnie, więc nie musisz kupować osobnego.


4
Ponadto jest dobrze lekko zwilżyć materiał (z wodą) do nicią pozostałości.
njboot

6

Ponadto wiele koszul / spodni działa całkiem nieźle.

Zasadniczo, jeśli może zetrzeć mgłę z lustra, powinno działać dobrze, aby wyczyścić ekran.


6

Wyłącz urządzenie i użyj miękkiej ściereczki z mikrofibry. Może być lekko wilgotny, ale nie mocz go. Pamiętaj, aby nie dopuścić do przedostania się wody do urządzenia, szczególnie przez otwory takie jak porty i gniazda.

Odnoszą się do instrukcji czyszczenia Apple'a dla bardziej dogłębnych wyjaśnień.


6

Jeśli masz okulary, wiesz, że czyszczenie na sucho nie działa tak dobrze.

Idź do sklepu Optyk (gdzie sprzedają okulary).

Ponieważ większość okularów ma bardzo wrażliwe powłoki i są narażone na zanieczyszczenia ludzkie ... pozostałości itp., Mają odpowiednie rozwiązanie do czyszczenia.

Mają odpowiednią mieszankę roztworu (w butelce ze sprayem) ze ściereczką z mikrofibry do czyszczenia okularów i jest to równie dobre dla ekranów.

To by oczyściło.

Wcieranie go w ubranie rozprowadziłoby tylko smar palca, ale działa tymczasowo.

Nie trzeba dodawać, że ludzie są dużym źródłem brudu i tłuszczu. Po wielokrotnym użyciu ściereczki z mikrofibry umyj ją w pralce, aby usunąć cały zebrany tłuszcz.


3

Zawsze odwracam moje i pocieram je dżinsami - ale wkładanie go do kieszeni zwykle wystarczy do wycierania. Tak, mogłoby dojść do zadrapania, gdyby moje dżinsy miały brud na lub w kieszeni (choć nigdy tak nie było).

Kiedy naprawdę tłuste palce lub wycieki jedzenia są na ekranie, użyję środka do czyszczenia okien na bazie amoniaku, metanolu (zestaw do czyszczenia soczewek aparatu), etanolu (spirytus metylowany - to samo w sprayu optyka), sprayu kuchennego, alkoholu izopropylowego lub po prostu około wszystko inne, co zmieni smar.

Nic nie trwa wiecznie, a życie jest zbyt krótkie, aby mogło być cenne w przypadku iPoda.3

Kupiłem pudełko 200 nawilżonych ściereczek do czyszczenia soczewek. Zawsze wrzucam kilka do torby, aby w razie potrzeby czyścić ekrany. Alkohol izopropylowy czyści się bardzo dobrze i odparowuje prawie natychmiast, więc nie pozostawia resztek ani smug.


3

Czyszczę mokrą serwetką, a następnie suchą serwetką. Działa dobrze dla mnie


1

To są rzeczywiście bardzo ważne pytania, ponieważ obejmują one bardzo podstawowe ludzkie powinowactwo do czystości.

Osoba rozważna zawsze powinna mieć przy sobie swoje iTissues na taką okazję. Te pomysłowo zaprojektowane w Kalifornii kawałki kosmicznej tkaniny pozostawią iMaca, iPada, a nawet ekran iPoda w stanie pokazowym.

Teraz dostępne dla wyświetlaczy Retina już za 14,99 USD w lokalnym sklepie iStore.


0

Zawsze używam materiałów przeznaczonych do telefonów, tabletów, telewizorów itp.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.