Kopiuj i wklejaj między hostem a maszyną wirtualną


28

Mam komputer hosta z systemem OS X 10.9.3 i maszyną wirtualną VirtualBox 4.3.12 z systemem Windows 7. Chcę skopiować i wkleić między maszyną hosta a maszyną wirtualną. Domyślnie kopie-pasty nie wydają się być przenoszalne między komputerami. Jak mogę to zrobić?

Było kilka podobnych pytań, ale przy użyciu Linux / VMWare, ale rozwiązania były specyficzne dla używanej maszyny wirtualnej.

Odpowiedzi:


38

To nie jest domyślnie. Jeśli masz zainstalowane dodatki dla gości , możesz to zrobić:

  1. Uruchom maszynę wirtualną

  2. Przejdź do Machine > Settingsw menu pliku.

  3. Przejdź do Generalzakładki Advanced.

  4. Ustaw Shared Clipboardustawienie Disabled, Guest to Host, Host to Guestlub Bidirectional.


4
@fearless_fool To zadziałało, kiedy napisałem tę odpowiedź. Myślę, że to co zrobiłem było instrukcje bezpośrednio po 4.2.1.1. Installationco virtualbox.org/manual/ch04.html#additions-windows , gdzie jest napisane On Mac OS X hosts, you can find this file in the application bundle of VirtualBox. (Right click on the VirtualBox icon in Finder and choose Show Package Contents. There it is located in the Contents/MacOS folder.) i.stack.imgur.com/Obz5K.png
ᔕᖺᘎᕊ

1
Bingo! I oto jest. Dziękuję za oświecenie.
nieustraszony_fool

6
To było dla mnie proste polecenie menu: Podczas uruchamiania maszyny wirtualnej wybierz Devices-> Insert Guest Additions CD Image. To pojawiło się monit na mojej maszynie wirtualnej, aby je zainstalować.
Stan James

1
Chciałbym, żeby maszyna wirtualna w jakiś sposób ostrzegła cię, aby zainstalować dodatki dla gości, nie miałem pojęcia ..
Pellet

1
Czy jest coś jeszcze, co muszę zrobić? Mam zainstalowane oprogramowanie GE i wszystko na bieżąco, kiedy próbuję skopiować rzeczy do Ubuntu z OSX, nic nie dostaję.
ConstantFun,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.