Otrzymuj powiadomienia StackExchange


Odpowiedzi:


3

Nie jestem pewien, dlaczego MacLemon nie opublikował SENotifier jako prawidłowej odpowiedzi, ale to teraz najlepszy wybór. Wersja 1.1 dodała możliwość wysyłania powiadomień o wymianie stosu do Centrum powiadomień.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

SENotifier to aplikacja Mac OS X, która pokazuje bieżącą zawartość skrzynki odbiorczej Stack Exchange na pasku menu i została zainspirowana Gmail Notifier.

Stworzyłem tę aplikację, aby powiadomienie skrzynki odbiorczej było widoczne przez cały czas, a nie tylko wtedy, gdy strona przeglądarki wymiany została załadowana.

Ta aplikacja korzysta z nowego interfejsu API Exchange Exchange v2.0 z uwierzytelnianiem, dzięki czemu może uzyskać bieżącą zawartość skrzynki odbiorczej.


0

Każda aplikacja może wysyłać powiadomienia w Centrum powiadomień, chociaż nie jestem pewien, czy Stack Exchange ma aplikację OS X do wysyłania powiadomień, Mail.app firmy Apple może to zrobić. Przejdź do Preferencji systemowych i do panelu preferencji Centrum powiadomień znajdującego się w sekcji Osobiste i dodaj Mail do Centrum powiadomień. Teraz, ilekroć otrzymasz powiadomienie od Stack Exchange pocztą e-mail, otrzymasz powiadomienie w Centrum powiadomień.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.