Fresh install Eclipse w 10.9.2 nie może uzyskać dostępu do zawartości pakietu com.apple.eawt


1

Właśnie dostałem komputer Mac, więc jestem totalnie nowicjuszem (wybrałem jeden, ponieważ nie udało mi się pomyślnie wykonać rozwoju Maca na moim komputerze z systemem Windows). Maszyna, którą mam, jest w systemie OS 10.9.2 i zainstalowałem program Eclipse w porządku. Ale gdy próbuję użyć rozszerzeń Java, mówi, że nie mogę uzyskać dostępu do pakietu w JDK.

Jest to związane z pytaniem programistycznym, które mam na temat przepełnienia stosu:

https://startflow.com/questions/23810403/how-do-i-make-use-of-the-apple-extensions-for-java-using-eclipse/23814735?noredirect=1#comment36639985_23814735

Ale muszę teraz wiedzieć, jak uzyskać Mac / Java / Eclipse do współpracy. Mam odpowiedzi dotyczące strony programowania, ale odpowiadający używa 10.8 i używam 10.9 i wygląda na to, że wszystko jest ustawione tak samo - od tego, co porównaliśmy.

czego mi brakuje? Czy są jakieś inne zmiany konfiguracji, które należy wprowadzić? Czy będzie działać z wersją 10.9 i Java 1.6? Tak jak powiedziałem, jestem zupełnym nowicjuszem i wiem, że Apple wprowadziło zmiany dotyczące ich obsługi Java. Po prostu nie wiem, czy jest to czynnik tutaj czy nie.

Odpowiedzi:


1

Okazuje się, że jest to problem z konfiguracją Eclipse, a nie problem z konfiguracją Maca.

W ścieżce kompilacji jvm ma reguły dostępu, które zabraniają korzystania z pakietu com.apple i pod-pakietów. Dodałem regułę dostępu „com / apple / eawt / **” i teraz Eclipse z przyjemnością skompiluje kod.

Otwórz właściwości projektu i wybierz reguły dostępu dla środowiska JRE używanego dla ścieżki budowania Java Project build preferences

Następnie dodaj regułę dostępu, aby umożliwić dostęp do pakietu com.apple.eawt. Add an access rule

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.