Jak wyłączyć autoodtwarzanie w celu obejrzenia późniejszej listy odtwarzania w aplikacji Youtube na iOS


3

YouTube wprowadził irytującą „funkcję” autoodtwarzania na liście odtwarzania Do obejrzenia w swojej najnowszej aktualizacji na iOS. Czy jest jakiś sposób, aby to wyłączyć?

Uwielbiam zasypiać przy filmie, który wybrałem z mojego późniejszego oglądania i nie chcę, żeby grał i odtwarzał coraz więcej filmów długo po tym, jak zasnę, kiedy wszystko, czego chcę, to zobaczyć ten wybrany przeze mnie film.

Odpowiedzi:


2

Jedna sztuczka.

Kliknij przycisk udostępniania. Wybierz opcję „wiadomość”, aby uzyskać link. Otwórz safari i wklej link. Następnie. Wchodzić. Teraz aplikacja youtube pojawia się ponownie. I więcej kłopotów. Zagraj tylko w jeden film.


0

Z list odtwarzania Google na iOS

Odtwarzanie filmów z listy odtwarzania

Podczas oglądania filmu na liście odtwarzania dotknij ikony Wyświetl listę odtwarzania, aby przeglądać inne filmy na tej samej liście.

Możesz zezwolić na automatyczne odtwarzanie listy odtwarzania lub dotknąć dowolnego innego filmu na liście.


4
Dlatego nie można wyłączyć autoodtwarzania. „Możesz zezwolić na automatyczne odtwarzanie listy odtwarzania” jest zwodnicze, ponieważ innym wyborem jest całkowite nie obejrzenie filmu
Richard
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.