CCleaner darmowy odpowiednik na OS X?


2

Czy znasz darmowy (jak na wolności) odpowiednik CCleaner, który działa na Mac OS X Mavericks?

Szukałem, ale nic nie znalazłem.


1
Jakie dokładnie funkcje CCleaner szukasz w ekwiwalencie OS X? Na przykład narzędzie do czyszczenia rejestru CCleaner nie ma bezpośredniego odpowiednika, ponieważ w systemie OS X nie ma rejestru.
grg

Opcja czyszczenia. Chcę zainstalować nowy system operacyjny na moim komputerze Mac.
sosolal

2
Jeśli chcesz zainstalować nowy system operacyjny, po co czyścić stary? Czy zamierzasz przywrócić kopię zapasową TM do nowej instalacji? Jeśli tak, wiele pamięci podręcznych itp. Jest i tak czyszczonych.
grg

Wyczyszczę stary, ponieważ mam miejsce na dysku twardym. instaluję trisquel gnu / linux
sosolal

Odpowiedzi:


1

Jeśli zamierzasz ponownie partycjonować, aby zainstalować inny O / S, to czyściciel nie zrobi za wiele, naprawdę zależy od tego, ile miejsca musisz odzyskać dla swojej partycji.

Mówi się, że jest tam wielu sprzątaczy. Zawsze korzystałem z darmowego Onyksu. Zazwyczaj usuwam to z MacUpdate. Zauważ, że najnowsza wersja jest zawsze dostępna dla najnowszej wersji O / S, jeśli nie masz wcześniejszych wersji strony Mavericks na stronie dewelopera.

http://www.macupdate.com/app/mac/11582/onyx

Co dziwne, CCCleaner jest dostępny dla komputerów Mac, a podczas gdy korzystałem z wersji na PC, nigdy nie korzystałem z niego na Macu, wolę trzymać się narzędzia, które znam. Więc nie mogę mówić o tym, jak dobra jest praca CCCleaner na Macu.

MacUpdate to świetne miejsce do szukania oprogramowania, można tam znaleźć prawie wszystko, czego szukasz.


OnyX jest zastrzeżony. Wyszukuję darmowy odpowiednik.
sosolal

Onyks jest darmowy, zawsze był. Jeśli masz na myśli wolne, tak jak w otwartym kodzie źródłowym, nie jestem świadomy niczego, co to robi, a także open source
Steve Chambers
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.