Czy istnieje sposób przełączania się między pełnoekranowymi oknami w systemie OS X?


10

Mam wiele okien Safari w trybie pełnoekranowym i chciałbym je przełączać za pomocą klawiatury (podobnie jak command+ `działa, gdy okna nie są pełnoekranowe). Wiem, że mogę control+ ->/<-, ale dzięki temu przejdę przez wszystkie okna inne niż Safari. Czy to w ogóle jest możliwe?

Odpowiedzi:


4

Krótka odpowiedź brzmi: nie. OS X domyślnie nie ma metody, która umożliwia kontekstową zmianę między spacjami, pozostając w bieżącej aplikacji.

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​twój najlepszy zakład prawdopodobnie skupi się na kartach do nawigacji, zastępując (lub zwiększając) spacje. Karty Safari można przełączać za pomocą klawiatury za pomocą Command+ Shift+ {i Command+ Shift+ }, co daje funkcjonalnie możliwość szybkiego przełączania się między stronami, nie martwiąc się jednocześnie, że inne aplikacje będą przeszkadzać.


1
Używam osobnych okien do organizowania nawigacji na podstawie tematu. Na przykład mam okno z wieloma zakładkami dla rzeczy związanych z pracą, jedną dla rzeczy osobistych itp.
Fuad Saud

1

Właśnie próbowałem otworzyć wiele kart Safari jednocześnie i byłem w stanie wykonać przesunięcie 3 palcami, aby przełączać się między poszczególnymi spacjami, co doprowadziło mnie do kart.


0

Próbowałem czegoś takiego, ale wygląda na to, że aplikacje pełnoekranowe zmieniają się w nowe komputery stacjonarne. Po otwarciu exposé (F3) z uruchomionymi aplikacjami pełnoekranowymi możesz zobaczyć „nowe” komputery stacjonarne dla każdej aplikacji.


0

Nie mam maszyny Mavericks do testowania, ale starsze systemy Mac OS używają CMD+ `do przechodzenia między oknami aplikacji. Działa to teraz na Snow Leopard.


1
Tak, to nadal działa w przypadku systemu Windows nie w stanie pełnoekranowym; ponieważ te okna są traktowane jak inne pulpity, ⌘ + `nie działa.
Fuad Saud
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.