Kontroluj i zobacz iPhone'a z komputera Mac z uszkodzonym ekranem iPhone'a


23

Mój ekran iPhone'a się zepsuł, nic już nie widzę. Ale wiem, że nadal działa, ponieważ podłączenie do mojego komputera Mac synchronizuje go z iTunes.

Czy istnieje narzędzie, którego można użyć do wyświetlania ekranu na komputerze Mac, sterowania nim itp.?

Trudne jest to, że każde rozwiązanie wymagające ode mnie najpierw zrobienia czegoś na iPhonie nie będzie działać, ponieważ nic nie mogę zrobić ...


Może to być możliwe bez jailbreak przy użyciu podpisu Veency i instalacji przy użyciu Xcode. Postęp jest omawiany tutaj github.com/DanTheMan827/ios-app-signer/issues/44
William Entriken

Odpowiedzi:


12

Wystarczy użyć QuickTime Player na komputerze Mac.

 1. Podłącz port Lightning z iPhone'a do USB na komputerze.
 2. W QuickTime wybierz Plik → Nowe nagranie filmu, ale nie rozpoczynaj nagrywania.
 3. Obok przycisku nagrywania wybierz przycisk strzałki w dół, a następnie wybierz iPhone'a. Spowoduje to przeniesienie ekranu wyświetlacza iPhone'a na komputer Mac w ramach QuickTime.

Nie musisz niczego nagrywać, możesz użyć niedziałającego wyświetlacza i zajrzeć do QuickTime, aby zobaczyć ekran.


informacje o bombach !! thx
austin

1
doskonały! teraz potrzebuję tylko sposobu przeciągnięcia, ponieważ ekran jest całkowicie rozbity.
sho

@zdman - Czy można to również zrobić na komputerze z systemem Windows za pomocą QT Player?
Alex S

11

Nikt jeszcze nie odpowiedział w pełni na pierwotne pytanie.

Czy istnieje narzędzie, którego można użyć do wyświetlania ekranu na komputerze Mac, sterowania nim itp. ?

Państwo może kontrolować iDevice (nie tylko zobaczyć, że to ekran) podano masz Mac / PC w połączeniu z nim (to znaczy, że miał je podłączone w przeszłości za pomocą kabla USB i naciśnięciu przycisku „Trust” w pogotowiu iPhone ekranu) .
Istnieje kilka narzędzi automatyzacji interfejsu użytkownika, które są w stanie to zrobić. Wypróbuj na przykład wersję testową SeeTest Automation .

Konieczne będzie wygenerowanie unikalnego dla Apple iPhone profilu udostępniania (w automatycznym, bezpłatnym procesie), który umożliwi przeglądanie i kontrolowanie telefonu, zarządzanie aplikacjami itp.


EDYCJA (lub jak zaufać urządzeniu z uszkodzonym ekranem)

Czego będziesz potrzebować:

 • Po włączeniu Siri / potrójnym dotknięciu w domu, aby aktywować VoiceOver
 • klawiatura bluetooth.
 • Lightning to USB adapter.
 • prosta klawiatura USB.

Jeśli Twoje urządzenie nie było wcześniej zaufane przez żaden komputer i nie możesz stuknąć opcji „Ufaj temu komputerowi” na uszkodzonym ekranie, możesz użyć VoiceOver z klawiaturami USB i Bluetooth, aby wirtualnie wykorzystać zaufanie (i ogólnie kontrolować urządzenie) nawet z uszkodzonym ekranem.

Sztuczka polega na wywołaniu alertu zaufania poprzez podłączenie portu błyskawicy do komputera z programem iTunes (lub Xcode), a następnie stuknięcie przycisku „Zaufanie” za pomocą klawisza Spacja / Enter na VoiceOver i klawiatury bluetooth (musi to być klawiatura bluetooth ponieważ połączenie USB nie może być używane do komunikacji z komputerem ORAZ z klawiaturą jednocześnie).

 1. Jeśli masz sparowaną klawiaturę Bluetooth z urządzeniem Apple, to świetnie. Po prostu podłącz urządzenie do komputera, otwórz iTunes i naciśnij Space (nie jestem pewien, może to Enter ...). Jeśli masz z tym problemy lub nie masz pewności, czy alert jest wyświetlany, czytaj dalej i włącz VoiceOver.

 2. Włącz VoiceOver:

  • Aby to zrobić, użyj Siri (zakładając, że jest skonfigurowany). Po prostu powiedz „Cześć Siri, włącz VoiceOver”.
  • Jeśli Siri jest wyłączona, niektóre wersje iOS są domyślnie skonfigurowane do włączania / wyłączania VoiceOver za pomocą trzykrotnego dotknięcia przycisku Home.
 3. Jeśli masz sparowaną klawiaturę Bluetooth, przejdź do kroku 6. Teraz, gdy VoiceOver jest włączony, będziesz potrzebować klawiatury USB, aby przejść do ustawień Bluetooth (oczywiście, jeśli ekran nadal reaguje na dotyk, nie potrzebujesz klawiatury, po prostu słuchaj instrukcji i dotknij):
 4. Przejdź do aplikacji Ustawienia za pomocą VoiceOver (jest to trudna część, sterowanie VoiceOver to mistrzostwo ...). Zasadniczo klawisze strzałek w lewo / w prawo służą do nawigacji w elementach interfejsu użytkownika, klawisze w lewo + prawo do „Szybkiej nawigacji wł.” Oraz klawisze w górę + w dół, aby aktywować element.
 5. W aplikacji Ustawienia przejdź do ustawień Bluetooth i sparuj klawiaturę.
 6. Po sparowaniu klawiatury Bluetooth podłącz urządzenie do komputera i kontroluj VoiceOver za pomocą klawiatury, aby zaufać. Teraz możesz przejść do korzystania z dowolnego narzędzia do przeglądania, które ci się podoba.

PS Możesz także zobaczyć swój ekran bez ufania urządzeniu (i korzystaniu z Quicktime) za pomocą przejściówki AV Lightning . Ale nigdy nie próbowałem ...


3
Dziękuję Ci. Widzenie ekranu urządzenia i sterowanie nim to dwie różne rzeczy.
Arturo Torres Sánchez,

Ponadto, nie każdy ma zaufany komputer ... dodał instrukcje dotyczące zaufania bez ekranu.
Elist

1

Jeśli posiadasz telewizor Apple, możesz użyć funkcji Airplay Mirroring, aby zobaczyć dokładnie, co dzieje się na iPhonie.
Będziesz musiał ślepo włączyć go w telefonie, ale nie ma tak wielu kroków w tym procesie.
Tutaj możesz zobaczyć, jak włączyć to w telefonie.
Możesz także wypróbować odbłyśnik, ale ponownie wymaga to włączenia ślepej rozgrywki


0

Jeśli twoje urządzenie jest uszkodzone w jailbreaku, użyj veency lub dowolnego innego serwera VNC, zainstaluj go za pośrednictwem ssh i proxy przez USB do iPhone'a, zobaczysz ekran i będziesz mógł go kontrolować, użyj dowolnego klienta VNC na komputerze Mac.


-1

pobierz „itools”, a tam zobaczysz airplay, dzięki czemu możesz podłączyć go do komputera, a nawet do telewizora za pomocą MacBooka Pro


2
Proszę wyjaśnić więcej tego rozwiązania.
Jash Jacob,

-1

Google dla „Tight VNC” (wymaga jednak złamania jailbreaka)


1
Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.