Jak usunąć tryb głosowy iOS 7 Grey Line


1

Aby móc używać pilota z moim iPadem, dzięki czemu mogę wykonywać odpowiednie formalne prezentacje biznesowe za pomocą Keynote, używam tego klikacza Bluetooth Satechi. http://www.satechi.net/index.php/satechi-bluetooth-smart-pointer-mobile-presenter-black-and-remote-control-for-iphone-ipad-ipod-touch-samsung-galaxy-s3- note-2-imac-macbook-air-macbook-pro-macbook-mac-mini-i-jabłko-tv-3

Działa doskonale, działa poprzez włączenie VoiceOver w trybie dostępności i ustawienie pilota w tryb dostępności.

Dzięki temu mogę przesuwać slajdy za pomocą pilota.

Jedną z kwestii, która się pojawia, jest to, że ta szara linia pojawia się na wszystkich slajdach. To tak, jakby głos zaznaczał / przesuwał się nad slajdami. Jak usunąć tę szarą linię? Jestem chętny do jailbreaku, jeśli jest to konieczne.

Obraz greyline: enter image description here

Szara linia pojawia się na każdym pojedynczym slajdzie. Możesz go zobaczyć tam pod numerem 1. Zawsze jest w tym samym miejscu.

Dzięki.


Ciekawe pytanie - myślę, że możesz go usunąć, usuwając / modyfikując obrazy tworzące kontur (jeśli jest to obraz), ale nie mogę znaleźć nic wspólnego z VoiceOver w systemie plików iOS :(
grg

Hej dzięki za odpowiedź. Nie ma żadnych zdjęć ani niczego. To naprawdę frustrujące! Jak byś to nazwał? Od tej pory próbowałem googlingu, „jailbreak ios voiceover grey line”, ale wydaje się, że nic nie istnieje. Jakieś pomysły?
user3236553

Odpowiedzi:


1

Nie widzę obrazu, ponieważ jestem niewidomy, ale myślę, że mówisz o kursorze VoiceOver. Obecnie na iOS nie ma możliwości ukrycia go, gdy VoiceOver jest włączony. Na komputerze Mac jest. Nie jestem obecnie na moim komputerze Mac, aby dokładnie określić, gdzie znajduje się w ustawieniach, ale w razie potrzeby mogę później.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.