Potrzebujesz aplikacji Google Voice na komputery Mac


10

tło

Korzystam z Google Voice od około roku. W tym czasie korzystałem również z aplikacji Mac o nazwie GrowlVoice, która pojawia się w moim pasku narzędzi. Umożliwia słuchanie wiadomości poczty głosowej, a także wysyłanie wiadomości tekstowych.

Błąd

Teraz, gdy uruchamiam Google Voice, pojawia się błąd:

Nie można się zalogować na myemailadress@gmail.com
Nie można zbudować obiektu JSON z ciągu JSON „

Co próbowałem

Usunąłem aplikację GrowlVoice za pomocą CleanMyMac, aplikacji, która rzekomo usuwa aplikacje i wszystkie powiązane z nimi pliki. Następnie ponownie pobrałem GrowlVoice ze sklepu App Store, ale nadal pojawia się błąd.

Dalsze badania

Poszedłem również na stronę programisty GrowlVoice i wysłałem mu wiadomość. Piszę tutaj również, ponieważ strona dewelopera nie była aktualizowana od 2012 roku, a GrowlVoice nie jest już sprzedawany w App Store, więc najwyraźniej nie jest już w fazie rozwoju.

pytania

Tak więc moje pytania to:

  1. Jak mogę naprawić błędy JSON?
  2. Czy jest inna aplikacja, która miałaby podobną funkcjonalność jak GrowlVoice?

Aktualizacja

Najwyraźniej dzisiaj Google wprowadziło zmiany w Google Voice, które złamały GrowlVoice, i dlatego GrowlVoice został usunięty ze sklepu Mac App Store. Teraz muszę zalogować się na swoje konto Google w przeglądarce, jeśli chcę słuchać wiadomości poczty głosowej lub wysyłać SMS-y na komputerze Mac.


Jestem również bardzo rozczarowany. Mam nadzieję, że Google może przywrócić dostęp do aplikacji!
Charlie Gorichanaz

Odłóżmy go na porządek. Jeśli chcesz zdiagnozować zawieszanie się, edytujmy wymagania głosowe Google. A jeśli tylko szukasz sposobu korzystania z głosu Google, edytuj rozwiązywanie problemów i zawieszanie. Sądząc po odpowiedziach, możemy mieć nawet trzecie pytanie o to, co się ostatnio stało z warczącym głosem, i moglibyśmy zadać oba pytania jako nowe groźby
bmike

@bike - przejrzyj edycje tego pytania
cwd

O wiele lepiej, wciąż zbyt bardzo jak „post na blogu” dla moich osobistych upodobań, ale zobaczmy, czy można opublikować porządną odpowiedź podsumowującą.
bmike

Moje pytanie podsumowuje jedyne znane mi rozwiązania - ale nie mogę ich zmusić do pracy w najnowszym systemie Mac OS 10.9.5 i badam, dlaczego.
Johnny Utahh

Odpowiedzi:


6

Strona twitterowa dewelopera powiedziała, że ​​Google cofnęło dostęp do Google Voice dla GrowlVoice, więc nie mogą już obsługiwać aplikacji. Od tego czasu został również usunięty z App Store i szukam alternatywy dla tej wspaniałej aplikacji.


Nie jest to do końca prawda - tak, aplikacja została usunięta ze sklepu, ale wydaje się, że nadal działa. Używa haseł, a nie oAuth, więc nie ma „odwołania”, które miało miejsce (poza sklepem). Wysłałem e-mail do autora, wspominając o tym (w zasadzie, podczas gdy Google Voice prawdopodobnie zostanie połączony z hangoutami, nadal jest możliwe, aby Google Voice działał w tej chwili, ale autor musi dostosować część programu, która wykonuje parsowanie JSON ...)
cwd


0

Mam komputer Mac i Google Voice. Używam też Chrome, więc głównie używam rozszerzenia Google Voice dla Chrome, ponieważ Chrome jest prawie cały czas otwarty na moim komputerze. Jedynym innym programem, który widziałem dla Google Voice dla komputerów Mac oprócz GrowlVoice, jest widżet pulpitu nawigacyjnego . Może wysyłać SMS-y i nawiązywać połączenia, ale myślę, że wszystko, co robi dla wiadomości przychodzących, to powiadomienie Growl. Nie pokazuje skrzynki odbiorczej w widżecie. Używam go głównie do szybkiego przełączania, które z moich telefonów włączam / wyłączam.


-1

Byłem zły, że GrowlVoice też nie działa. Mam kolejną aplikację dla komputerów Mac o nazwie VoiceMac, która nie jest taka zła. musi być uruchomiony w stacji dokującej, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym, w przeciwnym razie otrzymasz SMS-y przy następnym otwarciu aplikacji. Możesz go znaleźć tutaj. https://mrgeckosmedia.com/applications/info/VoiceMac

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.