Synchronizowanie aplikacji z iPhone'a do iTunes z wieloma kontami iTunes Store


1

Zakupiłem aplikacje z wielu kont w sklepie iTunes, a gdy synchronizuję z iTunes, są usuwani z urządzenia. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Odpowiedzi:


1

Prawdopodobnie oznacza to, że nie jesteś zalogowany i autoryzowany przy użyciu konta dodatkowego, na które zakupiłeś aplikacje, zazwyczaj iTunes zgłosi coś na linii „Nie masz uprawnień do odtwarzania tej zawartości” bla bla Mam zamiar usunąć wszystkie rzeczy nie są upoważnieni do gry.

Rozwiązaniem jest przejście do menu Sklep w iTunes i wybranie komputera autoryzacji, a następnie wprowadzenie poświadczeń dodatkowych, a następnie synchronizacja zakupionych aplikacji od wielu posiadaczy kont przy użyciu opcji zakupów transferowych.

Apple ma kilka przyzwoitych artykułów na temat tego procesu:
Informacje o autoryzacji i wycofaniu autoryzacji ze sklepu iTunes Store
iTunes Store: przesyłanie zakupów z telefonu iPhone, iPada lub iPoda do komputera


Na przykład kupiłem kilka aplikacji z różnymi kontami! Wiedz wcześniej, aby połączyć mój komputer z komputerem w celu synchronizacji. Muszę autoryzować wszystkie acunta na jednym ps, a następnie podłączyć moje urządzenie i wszystko będzie w porządku? Nic się nie usunie?
Ferid

Poprawny. Proces polega na autoryzacji komputera, podłączeniu telefonu, gdy pojawi się monit, przeniesieniu zakupów. Jeśli nie pojawi się monit przed pojawieniem się komunikatu, który mówi: „TO WYCIĄGNĄ URZĄDZENIE”, po prostu anuluj, kliknij prawym przyciskiem myszy iPhone'a w iTunes pod urządzeniami i wybierz zakupy transferu.
ConstantineK
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.