Czy mogę używać nowego urządzenia Apple TV bez telewizora do odtwarzania dźwięku z komputera Mac na zestawie stereo?


3

Obecnie mam AirPort Express (najnowszą wersję N), który jest podłączony do mojej stacji bazowej AirPort Extreme za pośrednictwem sieci Ethernet. Nie mam do tego innego zastosowania (drukarka, przedłużacz Wi-Fi itp.) Poza tym, że jest to kanał transmisji strumieniowej biblioteki iTunes mojego MacBooka Pro do mojego stereo i kontrolowany przez mój iPhone, iPhone mojej żony lub innych gości z urządzeniami iOS.

Zastanawiałem się nad sprzedażą AirPort Express i kupieniem nowego Apple TV, jeśli będę mógł korzystać z tej samej funkcjonalności co moja obecna konfiguracja. Oprócz tej potencjalnej konfiguracji nic nie tracę, ale faktycznie zyskuję wszystkie funkcje Apple TV (Netflix, iTunes Rentals itp.) I możliwość jailbreakowania go, aby uruchomić XBMC lub Plex.

  1. Wiem, że Apple TV można kontrolować za pomocą aplikacji Remote na moim iPhonie, ale czy będę musiał włączyć telewizor i obudzić Apple TV? Jeśli tak, to mały krok, ale irytujący.

Odpowiedzi:


3

Przesyłam strumieniowo muzykę do mojego stereo przez AppleTV przez cały czas bez konieczności włączania telewizora i sterowania nim za pomocą urządzeń z systemem iOS. Moja obecna konfiguracja to AppleTV -> stereo przez HDMI i stereo -> tv przez HDMI. Włączenie stereo budzi AppleTV, ale jeśli stereo jest włączone, rozpoczęcie przesyłania strumieniowego przez AirPlay również budzi AppleTV.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.