Skopiować i wkleić wiele rzeczy? OSX


16

Chciałbym móc skopiować i wkleić wiele elementów na komputerze Mac za pomocą klawiszy takich jak ⌘1 skopiuje 1, a ⌘2 skopiuje 2, itd. Więc ⌘! wkleiłby 1, a ⌘ @ wkleiłby 2. Jeśli istnieje już program do tego, proszę dać mi znać lub jeśli możesz go zrobić. Potrzebuję też, aby był to darmowy program. Z góry dziękuję.


Jestem zdezorientowany :) Skąd kopię? Użyłem cmd + c dla wybranej kopii i cmd + v dla wklejenia.
Ruskes

Odpowiedzi:


8

Używam clipmenu, było świetnie, wiele konfigurowalnych skrótów -

http://www.clipmenu.com/

Oto, co lubię w tym:

  1. Łatwa kombinacja klawiatury, naciśnij Cmd + Shift + V (lub dostosuj) i wyświetla małe rozsądne, w pełni sterowalne menu, w którym można wybierać spośród ostatnich pozycji schowka.
  2. Możesz także opcjonalnie dodać zapisane fragmenty tekstu, umieściłem tam moje głupie automatycznie wygenerowane hasło Oracle, wygraj!
  3. Poza tym jest stabilny i nie przeszkadza, możesz go skonfigurować tak, aby uruchamiał się automatycznie przy starcie, więc nigdy nie będziesz bez niego, to jest ratowanie życia

Nie rozumiem tutaj zasady oznaczania. Historyczna odpowiedź, którą kilka osób uznało za pomocną, właśnie została oznaczona tutaj 2 lata później standardowym komunikatem, grożącym jej usunięciem przez anonimowego mod. @patrix zastanawiasz się, czy to była twoja flaga? Czy możesz podać nieco więcej informacji na temat tego, czego się tutaj spodziewasz, biorąc pod uwagę, że OP poprosił o listę programów do rozważenia?
okradł

@robd Odpowiedzi tylko z linkiem wiążą się z ryzykiem ich usunięcia, ponieważ zazwyczaj nie są bardzo pomocne na dłuższą metę. Dla kogoś, kto szuka tylko linków, wyszukiwanie w Google zapewni lepsze / bardziej aktualne informacje, dlatego preferujemy szczegółowe informacje na temat zalecanych narzędzi.
nohillside

1
Whatevs, przepełnienie stosu jest lepsze niż w innych witrynach z powodu pchnięcia w tym kierunku-
chrismarx

1
@patrix Wydaje mi się, że moje doświadczenie z tym wątkiem jest bardzo różne od twojego. Ponieważ była to pierwsza odpowiedź w Google, bardzo mi się przydała lista opcji tutaj i cieszyłam się, że posty nie zostały usunięte. W końcu menedżera schowka, który niejasno pamiętałem, nie było na tej liście i musiałem go znaleźć gdzie indziej, ale pomocny był ten link. Rozumowanie, dlaczego clipmenu jest dobre, jest pomocne w kontekście, ale nie chciałbym, aby post „tylko link” został usunięty.
obrabował

@robd Odpowiedzi tylko z linkiem to to, co otrzymujesz od Google i tak dalej, nie dodają one wartości stronie. Spójrz na to, co chrismarx dodał do odpowiedzi, daje o wiele lepszy pomysł na temat tego narzędzia.
nohillside

11

Naprawdę lubię Flycut. Dostępne tutaj: https://github.com/TermiT/Flycut

Podobnie jak wszystkie inne odpowiedzi tutaj, jest to menedżer schowka, który przechowuje każdy element, który kopiujesz za pomocą ⌘ + c na liście. Następnie możesz nacisnąć ⌘ + shift + v, aby zobaczyć listę elementów, które skopiowałeś i wybrać jeden do wklejenia.

W przeciwieństwie do innych odpowiedzi tutaj, jest darmowy, open source i nie zawiera wielu innych funkcji. Również jest aktywnie utrzymywany w przeciwieństwie do clipmenu (ostatnie wydanie ClipMenu 1.0.0a1 wydane 11 listopada 2014).


+1 w '18 za oprogramowanie do nitkowania! instaluje się płynnie na sierra i zaskakująco konfigurowalny. obsługa jest intuicyjna i łatwo dostosowuje się do przepływu pracy. 10/10 poleciłoby.
Zayne S Halsall,

Clipmenu już nie ma, Clipy to zaktualizowana wersja
Luciano,

5

Nieco inna implementacja, ale zrobi to, co chcesz:

LaunchBar przechowuje historię twojego schowka, dzięki czemu możesz kopiować wiele rzeczy za pomocą zwykłej kombinacji klawiatury - Ca następnie wklejać je za pomocą (dla mnie mogłem zmienić z domyślnego):

  • przytrzymaj
    • dotknij, \aby wyświetlić historię schowka
    • puknij, aż wybrane zostanie żądane obcinanie
  • wydanie

Uważam, że jest to całkiem użyteczny przepływ pracy. Muszę jednak wyczyścić historię schowka po zajęciu się hasłami. Ustawiam na 10 pozycji, aby ograniczyć moją ekspozycję, jeśli zapomnę.

Launchbar można wypróbować za darmo i kupić za 35 USD.

Nie jestem pewien, w jaki sposób ograniczają teraz bezpłatną wersję, ale zanim ją kupiłem, pozwalają na wykonanie pięciu rodzajów działań na logowanie, więc możesz swobodnie usuwać, kopiować i usuwać historię schowka bez konieczności przekraczania limitu

Nie używam go, ponieważ uważam, że Launchbar jest bardziej przydatny, ale wygląda na to, że Alfred zawiera historię schowka w nieograniczonej bezpłatnej wersji.

Na podstawie zrzutu ekranu wygląda na to, że Alfred używa skrótów bliżej tego, czego chciałeś.


1
Wielki fan Launchbar - i to jeden z głównych powodów.
bmike

1

Z tego co pamiętam CopyPastePro jest bardzo blisko tego, czego chcesz. Nie korzystałem z niego zbyt często, odkąd OS X został wydany, były bardzo powolne przy przepisywaniu OS X. Obecnie używam Alfreda do moich potrzeb schowka, ale ta implementacja nie jest tak bliska, jak opisujesz, jak CopyPastePro.

Używam PTHPasteboard Pro od kilku lat. Jest to prawdopodobnie najpotężniejsze narzędzie, z którego korzystałem. IIRC jest prawdopodobnie najbliżej tego, co opisujesz, a przy niektórych ustawieniach można go skonfigurować tak, aby działał dokładnie tak, jak opisano.

Żadne z nich nie jest darmowe, ale wszystkie mają rozsądną cenę.


1

Kiedyś używałem Clipmenu, ale przeniosłem się na zaktualizowany widelec z nowszą obsługą o nazwie Clipy .

Ma takie same skróty jak Clipmenu ( + Shift+, Vaby otworzyć listę elementów do wklejenia itp.), Ale interfejs jest nieco bardziej przejrzysty (również łatwiejszy do edycji Snippets).


Czy jest na to jakaś dokumentacja? Co to jest fragment?
wheeliebin

1
Fragment @wheeliebin to mały blok tekstu (lub kodu). Wszystko zostało udokumentowane na stronie projektu nadrzędnego, clipmenu: clipmenu.com
Luciano
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.