Simcard nie jest rozpoznawany iPhone 3GS iOS 6.1.6


1

Zaktualizowałem mój jailbroken iPhone 3GS za pomocą iTunes przywracania do iOS 6.1.6, ale po aktualizacji nie mogę aktywować mojego iPhone'a i jego wyświetlania nie ma usługi .

To mówi żadna karta SIM nie jest zainstalowana w aktywowanym urządzeniu , chociaż jest wstawiony.

Mój iPhone utknął na stronie aktywacyjnej i nie mogę korzystać z iPhone'a, ponieważ wymagana jest aktywacja.


Czy działa z inną kartą SIM?
Max Ried

Próbowałem już 4-5 razy, nawet po usunięciu karty SIM i włożeniu jej ponownie i ponownym włączeniu urządzenia, ale nadal nie rozpoznaję i nie aktywuję. Mój iPhone 3gs pochodzi z USA i używam go od 2 i pół roku, do tej pory moja karta SIM działała w nim. Dopiero po aktualizacji mojego jailbreakowego urządzenia na ios 6.1.6 przez przywrócenie ustawień fabrycznych, dzieje się to. Czy to dlatego, że moja karta SIM jest z Indii, czy będę musiał złamać kartę SIM lub blokadę telefonu.
Shriya

Mój iPhone 3gs pochodzi z USA i używam go od 2 i pół roku, do tej pory moja karta SIM działała w nim. Dopiero po aktualizacji mojego jailbreakowego urządzenia na ios 6.1.6 przez przywrócenie ustawień fabrycznych, dzieje się to. Czy to dlatego, że moja karta SIM jest z Indii, czy będę musiał złamać kartę SIM lub blokadę telefonu.
Shriya

Czy próbowałeś wrócić do oficjalnie wspieranej wersji iOS w telefonie? Odwrócenie jailbreaka? 3GS oficjalnie obsługuje tylko iOS 4.2.1.
Ian C.

Odpowiedzi:


-1

Wyjmij kartę Sim i odłóż ją z powrotem , kup spinacz do tego dla iPhone'a 3GS.

Wypróbuj go (kilka razy, jeśli nie rozpozna go po jednej próbie) i powinien rozpoznać kartę SIM.


-1

Spróbuj wyjąć kartę SIM i włóż ją ponownie. Jeśli to nie pomoże, spróbuj ponownie przywrócić urządzenie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.