Czego mogę użyć do czytania książek epub na OS X?


Odpowiedzi:

1

Używam Calibre na komputerach stacjonarnych; jest bardzo bogaty w funkcje i może konwertować do iz, .epubdzięki czemu można go używać z większością czytników „specjalistycznych”. Możesz nawet „dostosować” swoje książki, aby naprawić drobne literówki i dziwactwa wynikające z konwersji. Nie sądzę, że to zależy od normalnej użyteczności Maca, ale działa.

Użyłem również czytnika Kobo do czytania różnych epub; ma ładniejszy układ strony niż Calibre i umożliwia komentarze i wyróżnianie, co jest dość unikalne dla Kobo. Przyznaję, że nie korzystałem z niego na Macu, ale myślę, że jest świetny na Windowsie i Androidzie. Jestem jednak pewien, że na iPadzie jest to Stanza .

Przetrząsać0

Bookle to natywna przeglądarka epub dla OS X, ale jej rozwój wydaje się być na etapie beta. Nie obsługuje wyszukiwania, a tak naprawdę nie lubiłem trybu pełnoekranowego ani modelu biblioteki.

Użyłem konwersji ebooka Calibre do konwersji niektórych plików epub na zwykły tekst:

/Applications/calibre.app/Contents/MacOS/ebook-convert input.epub output.txt-1

http://www.zamzar.com/convert/epub-to-pdf/

Konwertuj EPUB na PDF za darmo. Prześlą Ci przekonwertowany plik w ciągu 2 minut. Nic do pobrania, bez prób, bez częściowego pobierania z przynętą, aby kupić prawdziwą ofertę.
Prawdziwa okazja.

Nie ma za co.


1
Czy jesteś w jakiś sposób powiązany? Musimy to wiedzieć.
Alex

1
i czytanie epubów jest znacznie lepsze niż pdf, ponieważ użytkownik może zmienić czcionkę i zawijanie wyrazów
użytkownik151019
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.