Nie można zmienić informacji o płatności na BRAK w App Store w iOS


12

Od czasu dodania karty upominkowej iTunes do mojego konta otrzymuję prośby o weryfikację jak szalone. Nie mogę nawet pobrać darmowych aplikacji. Przenosi mnie do moich informacji o płatności, a gdy próbuję wybrać brak, ciągle otrzymuję komunikat pod informacją o płatności, który mówi „musisz zweryfikować informacje o płatności, aby kontynuować”

Nie chcę zapisanej karty kredytowej i naprawdę chciałbym, aby żadna opcja nie działała. Mój identyfikator pokazuje, że nadal mam środki na iTunes.


Apple naprawdę nie chce, abyś wybrał brak i nie ma karty kredytowej w pliku, więc spodziewaj się, że wpiszesz hasło około 10 razy, a ekran przeglądu nie powiedzie się i upłynie limit czasu sesji, a mimo to nadal nie działa wpisałem kod karty podarunkowej itunes 10 razy. Zapisz swoje zdrowie psychiczne i zrób to wszystko za pośrednictwem iTunes na pulpicie.
Matthew Lock

Odpowiedzi:


16

Apple po prostu stara się ułatwić kupowanie aplikacji, jeśli zdecydujesz się to zrobić w przyszłości. Podanie kodu zabezpieczającego na karcie obniża opłaty, które Apple płaci firmie przetwarzającej karty kredytowe, ponieważ jest to dowód na to, że jesteś w posiadaniu karty.

W celu rejestracji nie jest wymagane podanie karty kredytowej. Gdy pojawi się monit o podanie typu karty kredytowej, Apple daje opcję wyboru „Brak”. Jeśli wybierzesz tę opcję przy zakupie bezpłatnej aplikacji, pozwoli ci ona zarejestrować się bez karty kredytowej.

Apple przedstawia instrukcje, jak to zrobić na komputerze i iPodzie touch lub iPhonie .

Jeśli ta metoda nie jest dostępna w Twoim kraju, ale w Twoim kraju są dostępne karty upominkowe iTunes Store, możesz kupić jedną kartę upominkową i użyć jej do utworzenia konta. Oczywiście będziesz musiał zapłacić trochę z góry, ale nie musisz podawać karty kredytowej, zanim zaczniesz kupować darmowe aplikacje.

Formularz rejestracji w App Store - brak karty kredytowej

Formularz rejestracji w App Store - brak karty kredytowej


6
Pamiętaj, że niektóre kraje nie mają opcji wyboru „Brak”. (Np .: Hiszpania)
Martin Marconcini

@Mart Również jeśli wybierzesz Brak, możesz po prostu zalogować się i wykonać małą robotę (np. Oceniać muzykę), jeśli chcesz kupić bezpłatną aplikację. ITunes informuje Cię o wypełnieniu danych karty kredytowej. więc wybranie opcji Brak jest bezużyteczne do pobierania bezpłatnej aplikacji.
Am1rr3zA

@ Martín Nie wiedziałem o tym. Dodałem inną metodę za pomocą karty podarunkowej, czy jest dostępna?
Stephen Jennings

@ am1 we Francji, możesz pobierać darmowe aplikacje, nawet jeśli nie podasz danych karty kredytowej.
Loïc Wolff

4
@Jayant: NIE MA POTRZEBY SHOUT !!!
Mark Szymański

9

Jeśli przyniesiesz Apple ID do istniejącego sklepu (zamiast tworzenia nowego), nie pojawi się opcja Brak .

Spróbuj obejść następujące kroki:

  1. Spróbuj kupić bezpłatny produkt w iTunes lub Mac App Store na urządzeniu innym niż iOS
  2. Zaloguj się po wyświetleniu monitu
  3. Zaakceptuj wszelkie warunki, które musisz
  4. Jeśli Brak nie jest opcją na ekranie Sprawdź informacje o płatności , kliknij Paypal
  5. Kliknij Aby zrealizować kod, kliknij tutaj link, który pojawia się poniżej
  6. Zaloguj się ponownie po wyświetleniu monitu
  7. Zaakceptuj wszelkie warunki, które musisz ponownie
  8. Nowy ekran Sprawdź informacje o płatności powinien umożliwiać wybranie Brak

Alternatywnie, kliknięcie Zrealizuj w polu Szybkie łącza na głównej stronie Mac App Store może pozwolić na ominięcie kroków 1-5. Możesz też po prostu wprowadzić metodę płatności jeden raz, nie pobierać opłat, a następnie je usunąć.

Na koniec ktoś, kto jest organizatorem rodziny, może poprosić Cię o dołączenie, a następnie odejdziesz, gdy Twoje konto zostanie „zweryfikowane” w App Store.


Brak i Paypal nie są prezentowane jako opcje w wielu krajach. Jeśli to ty: 1) zmień kraj na USA, wybierz dowolne stare miasto i kod pocztowy, 2) wybierz Paypal jako opcję, 3) po przeniesieniu do Paypal anuluj transakcję, 4) po powrocie na poprzedni ekran opcja Brak powinna być dostępna. 5) Zakończ rejestrację. 6) z komputera stacjonarnego uruchom itunes (być może trzeba go najpierw zainstalować), zaloguj się przy użyciu konta z poprzedniego, 7) przejdź do szczegółów konta i zmień kraj i adres na to, czego naprawdę potrzebujesz.
matt wilkie

3

Czy Apple uważa, że ​​masz niespłacone saldo? To powoduje, że żądania „weryfikacji płatności”. Aby sprawdzić, czy tak jest, sprawdź historię zakupów. Jeśli masz zaległe saldo, po zapłaceniu powinieneś być w stanie wybrać opcję „brak” jako opcję płatności.

Widzieć:

Dlaczego nie mogę wybrać Brak podczas edycji informacji o płatności?
http://support.apple.com/kb/TS5366


2

Miałem ten sam problem, a przyczyną było to, że w informacjach brakowało mojego pozdrowienia. Możesz to naprawić, wybierając brak, a następnie przewijając w dół i upewnij się, że wszystkie pola adresu są wypełnione.


1

Czy podałeś swój adres rozliczeniowy i numer telefonu? Ponieważ zdarzyło mi się to raz i nie pozwoliło mi to wybrać bez wprowadzenia wszystkich „wymaganych” informacji. Wygląda na to, że nie masz żadnej opcji, więc może działać. Jeśli nie, dotknij karty kredytowej / opcji płatności i kliknij Gotowe. Będzie rzucał i wyświetlał błędy, więc przełącz się na brak (pamiętaj jednak o podaniu adresu i numeru telefonu)


Po około 10 próbach stwierdziłem, że muszę wybrać opcję karty kredytowej, a następnie wrócić do opcji Brak, aby ją uruchomić. Testuj rzeczy Apple!
Matthew Lock

0

Najprawdopodobniej masz nieopłacone zamówienie lub problem z autoryzacją w swoim banku. oczywiście nie możesz wybrać „brak”, dopóki zamówienie nie zostanie zapłacone.

Możesz to zobaczyć: Zapłać niespłacone saldo w sklepie iTunes Store - Wsparcie Apple https://support.apple.com/en-ie/HT203005


0

Innym powodem, dla którego możesz nie być w stanie zainstalować darmowych aplikacji, jest to, że masz wygasłą lub w inny sposób nieprawidłową kartę kredytową podłączoną do twojego Apple ID. Miałem ten problem. Kiedy usunąłem wygasłą kartę kredytową, pozostawiając BRAK metody płatności, mogłem zainstalować bezpłatne aplikacje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.