Czy mogę przywrócić Mail.app do obsługi powiadomień w sposób wcześniejszy niż 10.9.2?


10

Po aktualizacji do najnowszej wersji Mavericks (10.9.2) zachowanie powiadomień o nowej poczcie zmieniło się. Wcześniej po kliknięciu powiadomienia główne okno Mail.app otworzy się i wyświetli wiadomość w okienku podglądu wątku. Po aktualizacji wiadomość jest otwierana we własnym oknie (tak samo jak dwukrotne kliknięcie wiadomości w oknie głównym), czego nie chcę.

Czy jest jakieś miejsce, aby przywrócić poprzednie zachowanie?


2
Przeklinam cię! Ponieważ zauważyłem to zachowanie, naprawdę chcę przywrócić stare zachowanie! ;)
CousinCocaine

To samo dotyczy korzystania z Growl / GrowlMail. Może Apple to zmieniło, aby działało tak samo, jak działa na iPhonie / iPadzie. Gdzieś przeczytałem (sry nie pamiętam gdzie), że jest możliwe, aby Applescript do GrowlNotification, więc powinno być możliwe przywrócenie tej funkcji. Może jest ktoś, kto jest w stanie napisać taki skrypt.
konqui

Odpowiedzi:


2

Niestety nie działa to od razu po wyjęciu z pudełka. Ale jest ładna i darmowa wtyczka o nazwie Herald, która daje tę dokładną funkcję z powrotem, i wiele innych na górze.

(Zobacz wersję 4.0.8 (Mac OS X 10.9), klikając „Stare wersje”).

Przed instalacją zamknij aplikację Mail.app.


0

Mam zamiar wyjść na całość i stwierdzić, że nie jest to zakodowane w aplikacji Mail i że musisz to zhakować program pocztowy (trudne, ale nie niemożliwe), aby to zmienić. Nie wygląda na to, że istnieją ukryte wartości domyślne, które można ustawić, aby przywrócić to zachowanie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.