Jaki jest najlepszy sposób synchronizacji zakładek Chrome z iPhone'em?


14

Używam przeglądarki Google Chrome na komputerze Mac jako przeglądarki i chciałbym mieć dostęp do zakładek w telefonie iPhone. Safari zapewnia automatyczną synchronizację zakładek, a Mozilla ma aplikację, która zapewnia tę funkcjonalność, ale jedyne, co mogę znaleźć, to Xmarks, które są a) płatne i b) synchronizują się z usługami zewnętrznymi, zamiast korzystać z istniejącej synchronizacji zakładek Google dla Chrome. Czy są jakieś inne rozwiązania?


Ten link nie zawiera niczego, co sugerowałoby, że kosztuje Xmarks.
Alex

1
@Alex W sklepie App Store kosztuje 0,99 USD. To prawda, że ​​to nie jest dużo pieniędzy, zastanawiałem się tylko, czy istnieją inne rozwiązania
Kyle Cronin

powinieneś postępować zgodnie z pomysłem @ adambox i używać xmarks do synchronizacji Chrome i Safari na swoim Macu . jeśli chodzi o płacenie xmarków, nigdy mi się nie wydawało. Mam bezpłatną aplikację na iPhone'a, która działa tylko z subskrypcją.
cregox,


@drfrogsplat Nie - to nie mówi nic o przenoszeniu zakładek do Safari. Chodzi o Chrome na OS X -> Chrome na iOS.
bmike

Odpowiedzi:


2

Wystarczy pobrać bezpłatną (!) Aplikację Google Chrome na iPhone'a, a następnie można po prostu udostępnić i zsynchronizować wszystkie zakładki na komputerze stacjonarnym z iPhonem / iPadem.


Pamiętaj, że Chrome na iOS używa wolniejszego renderera niż Mobile Safari na iOS, a także nie może być łatwo / czysto ustawiony jako domyślna przeglądarka. To powiedziawszy, problem synchronizacji zakładek jest zdecydowanie rozwiązany poprzez użycie tej samej przeglądarki zarówno w systemie OS X, jak i iOS z własnym wewnętrznym mechanizmem synchronizacji.
drfrogsplat

7

Możesz spróbować Xmarks . Działa dobrze dla mnie.

Instalujesz go jako wtyczkę do Chrome i jako panel wstępny na komputerze Mac. Komputer Mac zostanie zsynchronizowany z telefonem iPhone.

Nie próbowałem jeszcze aplikacji mobilnej.


1
Używam także Xmarks i Chrome. Xmarks może synchronizować Chrome z Safari, a następnie po podłączeniu iPhone'a iTunes synchronizuje Safari z Safari Safari. Nie podłączam telefonu zbyt często, więc korzystam z aplikacji Xmarks iPhone, która nie integruje się z Mobile Safari, ale daje dostęp do wszystkich zakładek na serwerze Xmarks.
adambox

3

Ponieważ nie mam reputacji do komentowania, muszę odpowiedzieć na to pytanie.

Mogę poprzeć usługę XMarks jako świetny sposób na synchronizację zakładek między przeglądarkami, zwłaszcza Internet Explorer (IE) i Safari, a zwłaszcza jeśli chcesz zsynchronizować zakładki iPhone'a z Firefoksem. Od czasu do czasu występują problemy z duplikatami, ale jest to złagodzone dzięki wtyczce Detektor duplikatów do przeglądarki Firefox.

Jednak usługa XMarks zostanie zamknięta od stycznia 2011 r. W tym poście na blogu znajdują się informacje o tym, jak może dalej funkcjonować. http://blog.xmarks.com/?p=1945


2

Zakładki Chrome na iPhonie są możliwe przy pomocy aplikacji ChromeSync. Szczegóły znajdują się na stronie www.chromesync.mobi


1

Szukałem podobnego rozwiązania i zdecydowanie poleciłbym Xmarks! Zsynchronizuje twoje zakładki w dowolnej przeglądarce, w której zainstalujesz wtyczkę.


1

Możesz synchronizować wszystko za pomocą Synchromium . Nie wymaga instalacji żadnego rozszerzenia Chrome ani przenoszenia danych do usług stron trzecich.


0

Nie będę używać XMarków, ponieważ musisz subskrybować (12 USD rocznie - AU?), A ponadto, kiedy ostatnio miałem synchronizację Xmark i Chrome, nigdy nie działały dobrze, gdy miałem wiele przeglądarek (Firefox, Chrome) na wielu komputerach.

Nie ufam jeszcze ChromeSync - spójrz na jego uwagi w iTunes (obecnie 1.2). Korzysta z serwera proxy i nie ma jeszcze żadnych ocen.

To, czego chcę, to odpowiednik ChromeMarków (z Androida), który był genialny. Trzymał moje zakładki Chrome oddzielnie, tzn. Nie w mobilnym Safari - ponieważ chcę, aby moje „mobilne” zakładki były tylko w Safari.


0

Korzystanie ze znaków x kosztuje 12 USD rocznie. W rezultacie synchronizacja między platformami nie jest darmowa.


0

Uwielbiam Dolphin na smartfony zamiast chromu. z delfinem możesz łatwo zsynchronizować zakładki między chrome i wcisnąć link między nimi ... spróbuj przez chwilę nie żałować.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.