Synchronizacja podcastów między iTunes a iPhone'em nie działa


15

Korzystam z iTunes 11.1, iOS 7.1 i Podcasts 2.0.2 na iOS, najnowsze wersje każdego z nich. Jestem zalogowany na to samo konto iCloud na moim Macu i iPhonie. Synchronizacja podcastów jest włączona w iTunes, a ustawienie „Synchronizuj subskrypcje” jest włączone w ustawieniach aplikacji Podcasty na moim iPhonie.

Dlaczego zatem synchronizacja podcastów po prostu nie działa ?

Kilka przykładów:

  • Jeśli odtworzyłem odcinek podcastu na iPhonie, ten sam odcinek w iTunes nie zostanie oznaczony jako odtworzony (i odwrotnie)
  • Jeśli jestem w trakcie odcinka, pozycja odtwarzania nie synchronizuje się między moim iPhonem a iTunes
  • iTunes pobierze odcinki podcastów, które już oznaczyłem jako odtwarzane na moim iPhonie (i odwrotnie), mimo że w obu ustawiłem pobieranie tylko odcinków nieodtwarzanych
  • Jeśli zasubskrybuję nowy podcast na moim iPhonie, nie pojawi się on w iTunes (i odwrotnie)
  • Itd itd.

Czuję, że muszę coś zrobić źle lub gdzieś brakuje jakiegoś ustawienia, ponieważ jeśli nie, nie mogę uwierzyć, że synchronizacja podcastów jest tak zawodna. Dosłownie nie działa w żaden sposób.

Próbowałem włączać i wyłączać synchronizację, logować się i wylogowywać z iCloud itp. Synchronizacja podcastów nigdy nie działała tak długo, jak korzystam z aplikacji Podcasty (wracając do iOS 6).


1
Podcast.app to kompletne śmieci. Czy chcesz słuchać podcastów w iTunes na komputerze? Jeśli nie, zrób sobie przysługę i skorzystaj z innej aplikacji podcastu.
jnovack

Tak, o to chodzi - słucham zarówno na moim iPhonie, jak i na komputerze Mac, więc byłoby miło, gdyby synchronizacja rzeczywiście działała. I mógł zrezygnować i po prostu zawsze korzystać z iPhone, ale to frustrujące, ponieważ synchronizacja ma być cechą!
daGUY

Po raz pierwszy podłącz urządzenia za pomocą kabla USB.
Ruskes,

Odpowiedzi:


12

Cały ekosystem podcastów firmy Apple jest znany z błędów i działa już od dłuższego czasu. (Zobacz na przykład ten błąd całkowitego rozłączenia między iTunes a iOS przed pojawieniem się aplikacji Podcasts. Wydaje się, że celem przeniesienia podcastów do dedykowanej aplikacji na iOS było po prostu usunięcie nieodwracalnie błędnego kodu podcastu z dobrze funkcjonującego skądinąd Kod aplikacji muzycznej. Nadal mam te same problemy z iOS 7.1 i aplikacją Podcasty.) Nie robisz nic złego, rzeczy po prostu nie działają.

Będziesz mieć więcej szczęścia z Instacast . Istnieją inne odtwarzacze podcastów innych producentów na iOS, ale AFAIK Instacast jest jedynym popularnym, który gra również na komputerach Mac i synchronizuje między iOS i komputerami Mac. W chwili pisania tego tekstu (kwiecień 2014 r.) Pocket Casts jest prawdopodobnie lepszy niż Instacast pod względem synchronizacji między urządzeniami mobilnymi, ponieważ synchronizuje nawet między iOS i Androidem, ale nie ma aplikacji Mac, która umożliwia odtwarzanie podcastów na komputerze Mac .


1
Błąd został kilkakrotnie zalogowany do Apple (w tym przeze mnie). Wiedzą, że możemy tylko czekać.
Guillaume Laurent,

Właściwie korzystałem z Instacast, zanim pojawiła się aplikacja Podcasty; Nie wiedziałem, że jest też wersja na Maca (może wtedy nie było). Wygląda na to, że to mój najlepszy zakład. Dzięki!
daGUY

Przekonałem się, że podcasting jest niezawodny, zanim Apple wyrzuciło go z aplikacji muzycznej - od tego czasu po prostu wiele drobnych problemów
user151019

Jestem na iOS 9 z iPodem 5. generacji i najnowszym Mac OS / iTunes w momencie pisania, a synchronizacja jest katastrofą . Losowo odmawia synchronizacji niektórych odcinków (czasami „kropka” pojawia się obok danego odcinka, czasem odcinek pojawia się w iPodzie z iTunes, ale nie w aplikacji podcastów w samym iPodzie itp.). Nawet w pełni ręczna synchronizacja kończy się losowo. Uważam, że po prostu nigdy tego nie naprawią.
Mena,

2

Nie, to naprawdę nie działa okres. Spędziłem tyle godzin, próbując rozwiązać ten problem z własną kolekcją. Niezależnie od tego, co robię, iTunes próbuje pobierać od dawna martwe i uśpione odcinki, których nie chcę ani nie potrzebuję.

Oznacziłem je jako zagrane. Zaznaczyłem je, aby nie były zapisywane podcasty. Usunąłem kanały.

Wykonałem równoważne kroki na samym iPhonie. Nagle odcinki podcastu powracają i pokazują się jako nieodtwarzane ... i dlatego zaczynają ponownie pobierać ... zwykle, gdy jestem zajęty robieniem czegoś innego.

Mam wiele subskrypcji podcastów. Lubię przechowywać niektóre kanały, takie jak biblioteka na dysku twardym, do których wrócę na pewnym etapie, i mam takie, w których nigdy więcej ich nie będę słuchać i cieszę się, że zostały usunięte. Jednak prawie wyłącznie słucham podcastów w drodze i nie mogłem zmieścić się w mojej bibliotece na iPhonie, aby zaoszczędzić na zawsze.

Jest kilka desperacko potrzebnych podstawowych poprawek firmy Apple i wydaje mi się, że wszystko, co widziałem, jest ignorowane. Jestem oszołomiony głuchym i głupim podejściem do stopniowego niszczenia tej aplikacji i determinacją, by niczego nie naprawiać.

Sugeruje to, że Apple osiągnęło masę krytyczną, gdy martwe rytmy przeniosły się na stanowiska kierownicze i rozpoczął się powolny proces wbijania tej firmy w ziemię. Firmy rzadko wychodzą z tego ... z mojej perspektywy i doświadczeń wygląda już za późno.

Obecne zachowanie wymaga, abyś nie tylko zarządzał listami podcastów; musisz być bardzo czujny przez cały czas, aby jedno z urządzeń nie próbowało synchronizować, nawet gdy opcje synchronizacji są wyłączone.

Moje urządzenie nieustannie próbuje pobierać odcinki podcastów i zapełnia pamięć.

Myślałem, że tortury miały być nielegalne .....


-1

Właściwie to działa:

Po prostu zsynchronizuj jak zwykle między komputerem Mac a iPhonem (pamiętaj, aby sprawdzić podcasty, które chcesz zsynchronizować, tak jak w przypadku list odtwarzania i utworów).

Następnie otwórz aplikację Podcast na iPhonie i wybierz Podcast, którego chcesz słuchać.

Na drugim ekranie dostępne są 3 opcje:

  • Nie zagrano
  • Karmić
  • Zapisano

Wszystkie podcasty pobrane na komputer Mac znajdują się w opcji „Zapisane”.

Mam nadzieję, że to pomoże.


-1

Ten artykuł Apple KB rozwiązuje problem dla mnie:

http://support.apple.com/kb/HT6202


2
Witamy, aby zapytać inaczej! Chociaż ten link może odpowiedzieć na pytanie, lepiej dołączyć tutaj istotne części odpowiedzi i podać link w celach informacyjnych. Odpowiedzi zawierające tylko łącze mogą stać się nieprawidłowe, jeśli połączona strona ulegnie zmianie.
Tetsujin

1
Bezużyteczna odpowiedź, to tylko ogólny artykuł na temat synchronizacji podcastów i nie odnosi się do zadanego pytania.
Eric Sassaman
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.