Wersja FireFox Safari „tylko tekst”?


1

Znajduję opcję „tylko tekst” w Safari - wiesz, te linie po lewej stronie paska adresu URL - niezwykle przydatne na moim iPhonie i iPadzie. Jednak na moim laptopie z systemem Windows do pracy używam FireFox i naprawdę, naprawdę podoba mi się ta funkcja. Wiem, że mógłbym korzystać z aplikacji innych firm, takich jak Pocket i tym podobne, ale szczerze mówiąc, chciałbym coś „wbudowanego”, co nie wymaga bloatware.

Na marginesie, czy ta funkcja ma określoną nazwę?


Nazywa się Listą do czytania
Rob

@Rouuust Czy czytanie nie jest funkcją „zbierania artykułów” do późniejszego wykorzystania, a nie funkcją „przekształcania stron internetowych tylko w tekst”? Nie chcę niczego przechowywać.
George E.

Mówisz o Czytniku?
Matthieu Riegler

@MatthieuRiegler Czy to jest to, o czym mówię? Więc ... otwórz stronę internetową (zazwyczaj artykuł), kliknij „ikonę z czterema liniami” po lewej stronie paska adresu URL, strona internetowa jest zmieniona tylko na tekst (rozmiar tekstu podyktowany ustawieniem rozmiaru tekstu OS). Uważam, że jest to związane z oprogramowaniem Apple, które jest całkowicie istotne.
George E.

Tak. to jest czytelnik.
Matthieu Riegler

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.