Aplikacja iPhone Remote i Apple TV


0

Mam zainstalowaną aplikację Remote na moim iPhonie do pracy z moim Apple TV. Było to łatwe, ponieważ mój Apple TV jest połączony z moim kontem Apple ID (które jest oczywiście identyfikowane zarówno przez mój telefon, jak i komputer). Kiedy poszedłem ustawić aplikację iPhone mojej żony na Remote, otrzymałem komunikat „Włącz udostępnianie domowe w iTunes na swoim komputerze lub na Apple TV za pomocą konta [Nazwa konta żony]”.

W Apple TV udostępnianie domowe jest włączone i nadal otrzymuję tę wiadomość.

Moja żona nie ma komputera Apple. Tylko iPad. W ogóle nie używa iTunes.

Jak to działa, jeśli nie używa iTunes?

Apple TV ma włączoną funkcję Udostępnianie domu, a kiedy wchodzę do aplikacji Zdalnej na swoim telefonie i przechodzę do ustawień, mówi, że Udostępnianie domowe jest włączone.

Chcę tylko połączyć jej telefon. Jak to zrobić i dlaczego muszę? Czy nie powinno być tylko sposobu na użycie telefonu jako pilota bez uczynienia go częścią mojej sieci udostępniania domowego?

Odpowiedzi:


1

Czy udostępnianie domu jest aktywowane dla tego samego konta? (Jeśli używa innego identyfikatora Apple, oba urządzenia nie będą się wiązać).

W takim przypadku sparuj pilota za pomocą ustawień Apple TV (ogólnie uważam)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.