Niektóre teksty automatycznie podkreślone w iPhonie 5 z iOS 7.1


11

Używam iPhone'a 5 z iOS 7.1. Mój problem polega na tym, że tekst jest automatycznie podkreślany na niektórych przyciskach w aplikacji

przykładowy obraz

Czy są dostępne ustawienia umożliwiające usunięcie podkreślenia? Lub jak rozwiązać ten problem?


Niektóre przyciski w jakich aplikacjach? Proszę być bardziej precyzyjnym. Powyższy zrzut ekranu wygląda bardziej jak link w html ..
Kevin Grabher

Odpowiedziałem, ale nie wiedząc, które aplikacje mają przyciski w stylu opublikowanym przez Ciebie, może to być błędne przypuszczenie. Daj nam znać lub edytuj te dane w poście.
bmike

Odpowiedzi:


21

Jest to zmiana pokazująca, które etykiety przycisków można naciskać.

Powinieneś przejść do Settings > General > Accessibilityi włączyć / wyłączyć kształty przycisków, a następnie ponownie otworzyć aplikację. Powinieneś zobaczyć podkreślenia i kształty tylko wtedy, gdy ta kontrola jest włączona, a to oznacza, które przyciski wyglądające jak tekst są w rzeczywistości dostępne dla osób potrzebujących ułatwień dostępu.


Dzięki. Powiadomienie nie wyświetla alertów, ale wyświetla się na panelu powiadomień. nawet jeśli ustawiam Typ alertu jako Banery / Alert.
Venk

możliwe jest programowe usunięcie podkreślenia w celu c ???
Mits Bhadeshiya
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.